Povezane vesti
Dubrovačke turističke muke: Tek je drastičan pad cena uspeo da privuče veći broj gostiju (video)
Kurir 25.08.2020
Prošle godine, rekordne 2019. godine, u vrhuncu sezone bilo je nemoguće naći stan u Dubrovniku na dobroj lokaciji i sa dobrim kritikama za manje od 100 evra. Ove godine cene su mnogo niže. Dubrovački apartmani u poslednjoj sedmici avgusta nikada… »
Veliki pad cena u Dubrovniku: Vila s bazenom za 115 € po osobi, apartmani unutar zidina za 50 evra
Telegraf 25.08.2020
I hosteli počeli da spuštaju cene. Krevet u sobama s više ljudi može se pronaći već od 12 evra po noćenju. Krenulo je više letova, ulice i restorani su življi, nešto se u Dubrovniku i dešava. Naravno, svako od turističkih radnika ima svoju… »
Vesti dana »

Kac: Sirijski predsednik direktno odgovoran za svaki napad na Izrael
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

Li Džae Mjung novi predsednik Južne Koreje: Prethodno izgubio od "zbačenog" vođe države, ovakvi rezultati nisu viđeni skoro 30 godina
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Ilon Mask o Trampovom predlogu zakona o budžetu: To je jedna ogavna grozota
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Student koji je ispitivan u policiji: Represija i targetiranje studenata neće proći bez odgovora (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 2 povezane