Povezane vesti

Dodik poručio džaferoviću: Nemojte da pretite Srpskoj! Ono što ste uradili Hrvatima, nama sigurno nećete! Nećemo nestati

Dodik poručio džaferoviću: Nemojte da pretite Srpskoj! Ono što ste uradili Hrvatima, nama sigurno nećete! Nećemo nestati

Kurir 25.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džaferović nije autoritet, niti relevantan da priča o Republici Srpskoj. "Razlika između mene i Džaferovića je ta što je on… »
Dodik: Džaferović nije autoritet, niti relevantan da priča o Srpskoj

Dodik: Džaferović nije autoritet, niti relevantan da priča o Srpskoj

Blic 25.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džeferović nije autoritet, niti relevantan da priča o Republici Srpskoj. - Razlika između mene i Džaferovića je ta što je on bio komadant u… »
Dodik žestoko odgovorio: Džaferović je bio komadant policije koja je morala procesuirati one koji su sekli srpske glave u…

Dodik žestoko odgovorio: Džaferović je bio komadant policije koja je morala procesuirati one koji su sekli srpske glave u…

Večernje novosti 25.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da bošnjački član Predsjedništva BiH Šefik Džeferović nije autoritet, niti relevantan da priča o Republici Srpskoj. -Razlika između mene i Džaferovića je ta što je on… »

Vesti dana »