Povezane vesti
Vrhovni sud Belorusije proglasio se nenadležnim za žalbe opozicije
N1 Info 25.08.2020
Vrhovni sud Belorusije odbio je da pokrene postupak po žalbi bivših predsedničkih kandidata Tatjane Kanopacke, Andreja Dmitrijeva i Svetlane Tihanovskaje na rezultate predsedničkih izbora koje je objavila Centralna izborna komisija, javlja Sputnjik… »
Odbačena tužba Tihanovske protiv izborne komisije Belorusije
Nova 25.08.2020
Vrhovni sud Belorusije odbio je da pokrene krivični proces koji je inicirala kandidatakinja ujedinjene opozicije Svetlana Tihanovska podnevši žalbu protiv odluke Centralne izborne komisije da su rezultati izbora regularni. Ovu odluku sud je objavio na… »
Odbačena tužba Tihanovske protiv izborne komisije Belorusije
Dnevnik 25.08.2020
MINSK: Vrhovni sud Belorusije odbio je da pokrene krivični proces koji je inicirala kanditakinja ujedinjene opozicije Svetlana Tihanovska podnevši žalbu protiv odluke Centralne izborne komisije da su rezultati izbora regularni. Ovu odluku sud je objavio… »
Vesti dana »
Pucnjava u Nemačkoj, ima mrtvih! Opsadno stanje na ulicama: Policija uhapsila osumnjičenog, u toku velika operacija
Blic pre 15 minutajoš 56 povezanih
Na ovo nismo navikli - luda scena na tribinama, Đoković u neverici gledao pa imao hit komentar VIDEO
Nova pre 4 minutajoš 115 povezanih
Ovi gradovi su rekorderi po vrućini u Srbiji: U jednom je već sada osećaj kao da je 40 stepeni! RHMZ objavio detaljan spisak, iz sata u sat je gore
Blic pre 50 minutajoš 65 povezanih
Dajanina priča: Kako sam preživela ispod ruševina sa novorođenim sinom
BBC News pre 3 satajoš 33 povezane




