Povezane vesti

Dejan Stanković: Nije bitno da li je lepo ili ružno, važno je da se prođe

Dejan Stanković: Nije bitno da li je lepo ili ružno, važno je da se prođe

Hot sport 25.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a nakon teškog meča trener crveno-belih Dejan Stanković istakao je da je pobeda i prolazak dalje nešto najvažnije. Zvezda korak po korak ide ka grupnoj fazi Lige… »
Dekiju nije bitno da li je lepo ili ružno

Dekiju nije bitno da li je lepo ili ružno

Sportske.net 25.08.2020
Trener Crvene zvezde zadovljan prolaskom u treće kolo. Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u Albaniji protiv ekipe Tirane sa minimalnih 1:0. Nisu blistali puleni Dejana Stankovića, gol odluke postigao je Tomane nakon kornera. Trener Zvezde svestan da je… »
Zvezda nosilac u trećem kolu, potencijalni protivnici se naziru

Zvezda nosilac u trećem kolu, potencijalni protivnici se naziru

Sportske.net 25.08.2020
Crvena zvezda je uspela da slavi u Tirani i da dođe do trećeg kola. Ekipa Crvene zvezde je u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i to je jedino što je bitno nakon današnjeg dana. Zvezda je slavila u Tirani sa 0:1, imala je dosta problema, a… »
Stanković iskren: Ružno ili lepo, važno je da smo prošli

Stanković iskren: Ružno ili lepo, važno je da smo prošli

Mozzart sport 25.08.2020
"Izgubili smo svežinu, prestali smo u jednom trenutku da budemo mi", rekao je trener crveno-belih. Ostala je dužna navijačima Crvena zvezda u Tirani. Nije bilo lepršavosti, nije bilo tečnosti u igri... Ali crveno-beli su pređiveli u glavnom gradu… »
"Pobedi se u zube ne gleda": Stanković zna da nije bilo lepo, ali to je sada manje bitno!

"Pobedi se u zube ne gleda": Stanković zna da nije bilo lepo, ali to je sada manje bitno!

Mondo 25.08.2020
"Nije mi jasno samo zašto prestanemo da budemo mi u nekim situacijama?", zapitao se trener Zvezde posle meča. "Nije mi jasno samo zašto prestanemo da budemo mi u nekim situacijama?", zapitao se trener Zvezde posle meča. Bilo je dosta problema u igri… »
Stanković: Momci su odradili fenomenalan posao

Stanković: Momci su odradili fenomenalan posao

N1 Info 25.08.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković istakao je posle pobede nad Tiranom 1:0 i prolaska u treće kolo kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona da je ekipa zasluženo došla do trijumfa, te da ne treba tražiti zamerke. Posle pobede nad Evropom… »
Stanković: Krenemo dobro, pa blokada

Stanković: Krenemo dobro, pa blokada

Nova 25.08.2020
Dejan Stanković, strateg Crvene zvezde istakao je posle pobede nad Tiranom (1:0) i prolaska u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona da je ekipa zasluženo došla do trijumfa, te da ne treba tražiti zamerke. “Znali smo da će biti teško, ali mi… »
Dejan Stanković u čudu posle meča u Tirani zbog igre Zvezde: Nije mi jasno zašto nam se ovo dešava

Dejan Stanković u čudu posle meča u Tirani zbog igre Zvezde: Nije mi jasno zašto nam se ovo dešava

Telegraf 25.08.2020
Trener crveno-belih zadovoljan je pobedom, ali ne i prikazanom igrom. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je posle meča da je zadovoljan prolaskom u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali nije zadovoljan prikazanom igrom, a posebno "crnim… »
Dejan Stanković se krstio u Tirani: Pogledajte gol Zvezde i reakciju trenera crveno-belih

Dejan Stanković se krstio u Tirani: Pogledajte gol Zvezde i reakciju trenera crveno-belih

Telegraf 25.08.2020
Pao je treneru crveno-belih kamen sa srca. Crvena zvezda je povela u Tirani posle gola Tomanea u 62. minutu, koji je bio najviši u skoku posle kornera koji je dobro izveo Aleksandar Katai. Mučila se Zvezda do gola, Albanci su bili konkretniji i bolji… »

Vesti dana »