Povezane vesti

Mrkela nezadovoljan: Očekivanja rastu

Mrkela nezadovoljan: Očekivanja rastu

N1 Info 26.08.2020
Uprkos tome što je Crvena zvezda prošla u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, sportski direktor kluba Mitar Mrkela bio je nezadovoljan i dan posle meča sa Tiranom. "Hoću da čestitam igračima i stručnom štabu pobedu i plasman u treće… »
Provokativne lepotice koje su postale hit na Balkanu: Dok su Zvezda i Tirana igrali meč svi su gledali u njih, a poznato da…

Provokativne lepotice koje su postale hit na Balkanu: Dok su Zvezda i Tirana igrali meč svi su gledali u njih, a poznato da…

Sportal blic 26.08.2020
Zanosne albanske novinarke bile definitivno su ostavile najjači utisak na stadionu u Tirani. Crvena zvezda je uz dosta muke izborila plasman u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto je na neugodnom gostovanju u Albaniji savladala Tiranu… »
Mrkela ‘grmi’ na igrače: ‘Nezadovoljan sam, oni moraju da budu svesni čiji dres nose’

Mrkela ‘grmi’ na igrače: ‘Nezadovoljan sam, oni moraju da budu svesni čiji dres nose’

Hot sport 26.08.2020
Crvena zvezda pobedila je sinoć Tiranu rezulatom 1:0 i tako se plasirala u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Čelnici kluba su svesni da je jučerašnje izdanje šampiona sa ‘Marakane‘ isuviše ‘bledo’. Sportski direktor Crvene zvezde… »
Mrkela: Nezadovoljan sam i ljut

Mrkela: Nezadovoljan sam i ljut

Dnevnik 26.08.2020
BEOGRAD: Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela izjavio je da je nezadovoljan izdanjem crveno-belih fudbalera u Tirani uprkos pobedi protiv istoimene ekipe. Crveno-beli su sinoć prošli u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona minimalnom… »
To nije zvezda koju želim, nedopustivo slaba igra: Oštra poruka direktora posle pobede Zvezde u Tirani!

To nije zvezda koju želim, nedopustivo slaba igra: Oštra poruka direktora posle pobede Zvezde u Tirani!

Mondo 26.08.2020
"Nezadovoljan sam i ljut, neću reći da sam razočaran, jer smo pobedili. Samo zbog pobede to neću reći. Sve ostalo nije valjalo i ovako više neće moci", kazao je sportski direktor Zvezde. "Nezadovoljan sam i ljut, neću reći da sam razočaran, jer… »
“Stanković još luta, podvig ako Zvezda uđe u Ligu šampiona”

“Stanković još luta, podvig ako Zvezda uđe u Ligu šampiona”

Nova 26.08.2020
Crvena zvezda je teškom mukom izvojevala važnu pobedu u Albaniji protiv Tirane (0:1) i plasirala se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Pobedi se u zube ne gleda, ali ono što (ni)su prikazali fudbaleri srpskog šampiona u prestonici Albanije… »
"Ovako više neće: Moći!" Na fudbalere Zvezde zagrmelo iz uprave: Ne sme da se igra onako kao u Tirani, ne sme!

"Ovako više neće: Moći!" Na fudbalere Zvezde zagrmelo iz uprave: Ne sme da se igra onako kao u Tirani, ne sme!

Sportal blic 26.08.2020
Crvena zvezda je prebrodila još jednu evro-prepreku, ali utisak koji je ostavila bio je prilično bled. O tome svedoči i nezadovoljstvo sportskog direktora crveno-belih, Mitra Mrkele. Onje dan posle plasmana u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona na… »
Mrkela: Ljut sam na igrače, pričao sam sa Stankovićem

Mrkela: Ljut sam na igrače, pričao sam sa Stankovićem

Nova 26.08.2020
Mitar Mrkela, sportski direktor Crvene zvezde, bio je nezadovoljan posle trijumfa u Tirani minimalnim rezultatom. Crveno-beli su zahvaljujući golu Tomanea izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali daleko od toga da su na… »
Legenda Crvene zvezde je razočarana: ‘Sramota je da za prvo poluvreme ne šutneš nijednom na gol’

Legenda Crvene zvezde je razočarana: ‘Sramota je da za prvo poluvreme ne šutneš nijednom na gol’

Hot sport 26.08.2020
Legendarni fudbaler crveno-belih Stanislav Karasi razočaran je prikazanom igrom izabranika Dejana Stankovića. Srpski šampion sinoć je uspeo da savlada albansku Tiranu rezulatom 1:0 i tako se plasira u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali… »
Umesto navijačica, seksi novinarke! Evo ko je ometao Zvezdine fudbalere sa tribina! (foto)

Umesto navijačica, seksi novinarke! Evo ko je ometao Zvezdine fudbalere sa tribina! (foto)

Mondo 26.08.2020
Lepotice su napravile pravu pometnju na stadionu u Tirani! Lepotice su napravile pravu pometnju na stadionu u Tirani! Crvena zvezda je uz dosta muke izborila plasman u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto je na neugodnom gostovanju u… »
Novi zvezdin evropski rekord: Od kad se igra Liga šampiona, ovo niko nije uradio do sada!

Novi zvezdin evropski rekord: Od kad se igra Liga šampiona, ovo niko nije uradio do sada!

Sportal blic 26.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde sinoć su savladali ekipu Tirane rezultatom 1:0 u okviru drugog kola kvalifikacija i tako došli do sjajnog rekorda. Naime, trijumf protiv albanskog šampiona bio je 10. uzastopni prolaz u kvalifikacijama za najelitinije evropsko… »
Gobeljić odgovorio navijačima tirane: Ova pobeda je za Jagodu

Gobeljić odgovorio navijačima tirane: Ova pobeda je za Jagodu

Večernje novosti 26.08.2020
SVIMA u Crvenoj zvezdi je laknulo posle utakmice u Tirani, ali tek sledi ozbiljna dopunska nastava za sve igrače. Pobeda je upisana, plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona obezbeđeno, ali je i prisutna svest da je igra bila ispod nivoa… »
"Bubice" gelora kange i sjajni Borjan: 3 negativna i 2 pozitivna utiska o nastupu Zvezde u Tirani!

"Bubice" gelora kange i sjajni Borjan: 3 negativna i 2 pozitivna utiska o nastupu Zvezde u Tirani!

Mondo 26.08.2020
Strah je ponovo bio faktor koji je poremetio Crvenu zvezdu, mnogo grešaka napravio je i Gelor Kanga, ali je Milan Borjan bio na pravom mestu u pravo vreme kako bi se šampion Srbije vratio s pozitivnim rezultatom iz Tirane. Dosta toga ostalo je da se… »
Srpski šampion je oborio novi rekord: Evo šta je sve Zvezda ‘dobila’ nakon sinoćne pobede!

Srpski šampion je oborio novi rekord: Evo šta je sve Zvezda ‘dobila’ nakon sinoćne pobede!

Hot sport 26.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde sinoć su u jako teškom meču savladali ekipu Tirane rezultatom 1:0, i na taj način plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Ova pobeda nije donela srpskom šampionu samo plasman u narednu rundu, već još… »
Ovo su svi Zvezdini potencijalni rivali u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

Ovo su svi Zvezdini potencijalni rivali u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

Večernje novosti 25.08.2020
CRVENA zvezda je uspela da eliminiše Tiranu i plasira se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pa su joj do trećeg uzastopnog plasmana u elitu ostala još samo dva koraka. Srpski šampion će na žrebu za treće kolo koji je na programu 31… »
"Ne postoji šansa da me nateraju da igram protiv kluba iz tzv.: Kosova!" Vujadin Savić nema nameru da putuje u Prištinu, evo…

"Ne postoji šansa da me nateraju da igram protiv kluba iz tzv.: Kosova!" Vujadin Savić nema nameru da putuje u Prištinu, evo…

Sportal blic 25.08.2020
Crvena zvezda u utorak uveče igra dugo očekivani meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Protivnik je Tirana, šampion Albanije, i to je bilo dovoljno da ovaj meč pobudi još veću pažnju srpske javnosti. A pred taj susret svoja opažanja… »

Vesti dana »