Povezane vesti

Dončić ne može sam: Dalas pred ispadanjem, Klipersi (ne)namerno gazili Slovenca (video)

Dončić ne može sam: Dalas pred ispadanjem, Klipersi (ne)namerno gazili Slovenca (video)

Večernje novosti 26.08.2020
DA li Klipersi namerno udaraju Luku Dončića u odlučujućim utakmicama prve runde plej-of serije NBA lige? Pitanje je koje su postavili mnogi posle pobede ekipe iz Los Anđelesa nad Dalasom (154:111) i vođstvom u prvoj plej-of seriji 3:2. Na petoj… »
Bruka i sramota: Namerno čepao Dončića po povređenom zglobu, pa se vadio da nije hteo!

Bruka i sramota: Namerno čepao Dončića po povređenom zglobu, pa se vadio da nije hteo!

Mondo 26.08.2020
U redovima Klipersa zaista ne biraju sredstva... U redovima Klipersa zaista ne biraju sredstva... L.A. Klipersi nalaze se na pobedu od prolaska u drugu rundu plej-ofa pošto su u noći između utorka i srede razbili Dalas (154:111). Ubedljiv trijumf… »
"Nemam ja šta da pričam s: Njim!" Dončića namerno gazili po povređenom zglobu, Bobija "pročitali", krah Dalasa! /video/

"Nemam ja šta da pričam s: Njim!" Dončića namerno gazili po povređenom zglobu, Bobija "pročitali", krah Dalasa! /video/

Sportal blic 26.08.2020
Dalas Maveriksi se nalaze pred eliminacijom iz NBA plej-ofa. Posle , usledila je vrlo bolna lekcija: Los Anđeles Klipersi su trijumfovali sa čak 154:111 i došli do 3-2 u seriji, odnosno na pobedu od prolaska u drugu rundu doigravanja. Dončić je ovoga… »
Lenard i Džordž razbili Dončića i Dalas: Klipersi sa 43 razlike poslali Mavse na rub eliminacije

Lenard i Džordž razbili Dončića i Dalas: Klipersi sa 43 razlike poslali Mavse na rub eliminacije

Telegraf 26.08.2020
Dončić ne može uvek sve sam. Košarkaši Los Anđeles Klipersa nalaze se na pobedu od prolaska u naredno kolo plej-ofa posle više nego ubedljive pobede nad Dalas Maveriksima u petoj utakmici prve runde - 154:111. Dva dana unazad NBA je pričao o… »

Vesti dana »