Povezane vesti
Direktor klinike za ORL: Gubitak mirisa i ukusa zbog kovida 19 prolazan, oštećenje uha trajno
IndeksOnline 26.08.2020
BEOGRAD – Direktor Klinike za otorinolaringologiju (ORL) Kliničkog centra Srbije prof. dr Nenad Arsović izjavio je danas da je gubitak mirisa i ukusa zbog virusa korona prolaznog karaktera, ali da može izazvati trajno oštećenje uha. On je gostujući u… »
Jutro - Sreda, 26. avgust - Tinejdžerku napao pitbul, vukao je po asfaltu i izujedao: Koliko su opasni psi pouzdani ljubimci?
Prva 26.08.2020
Dobro jutro Srbijo! U današnjoj emisiji gledaćete: U FOKUSU 1. Gubitak čula mirisa i ukusa jedan je od simptoma KOVIDA 19. Virus pogađa i sluh, unutrašnje uho ali i kost lobanje odmah iza uha. Koje to receptore u uhu, grlu i nosu napada virus, kako se… »
Vesti dana »

Podignuta optužnica protiv gorana vesića i još 12 osoba: Oglasilo se VJT u Novom Sadu o istrazi u slučaju pada nadstrešnice
Blic pre 13 minutajoš 50 povezanih

Majka studenta koji štrajkuje glađu: Na očevu sahranu ga doveli u bukagijama, kao pravog robijaša
N1 Info pre 3 satajoš 16 povezanih

MUP: Uhapšena četvorica poljoprivrednika zbog nasilnog ponašanja na protestu u Novom Sadu
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih

Izrael je počinio genocid u Gazi, saopštila istražna komisija Ujedinjenih nacija
BBC News pre 3 satajoš 28 povezanih