Povezane vesti

"Zvala me je i Rekla: 'ja sam sva u krvi!'" Bolna ispovest supruga porodilje iz Niša koja je iskrvarila do smrti

"Zvala me je i Rekla: 'ja sam sva u krvi!'" Bolna ispovest supruga porodilje iz Niša koja je iskrvarila do smrti

Blic 26.08.2020
Boris Savić (34), suprug preminule porodilje Dragane Savić (34) koja je iznenada preminula nakon porođaja tako što je iskrvarila, rekao je za "Blic" da smatra da je njena smrt posledica propusta medicinskih radnika. On je potvrdio da je njegova… »
Putuj s Anđelima, Anđele naš: Porodilja koja je umrla posle rođenja ćerkice danas sahranjena u Nišu! Foto

Putuj s Anđelima, Anđele naš: Porodilja koja je umrla posle rođenja ćerkice danas sahranjena u Nišu! Foto

Kurir 26.08.2020
Dragana Savić (34) koja je preminula posle porođaja u Ginekološko akušerskom centru u Nišu danas je sahranjena na Vrežinskom groblju. Ona je u subotu rodila devojčicu, a u ponedeljak umrla u bolničkom krevetu. Iza sebe je ostavila supruga Borisa i… »
Tuga i muk na niškom groblju: Ispraćaj na večni počinak Dragane (34), koja je preminula posle porođaja

Tuga i muk na niškom groblju: Ispraćaj na večni počinak Dragane (34), koja je preminula posle porođaja

Večernje novosti 26.08.2020
PORODILjA Dragana Savić (34), koja je preminula u ponedeljak u Kliničkom centru Niš, biće sahranjena danas. Na niškom groblju u toku je opelo preminuloj, a brojna rodbina i prijatelji došli su da na večni počinak isprate Draganu, koja je preminula… »
Ispovest supruga preminule porodilje u KC Niš: Kazala mi je da joj je loše i da je krv svuda oko nje

Ispovest supruga preminule porodilje u KC Niš: Kazala mi je da joj je loše i da je krv svuda oko nje

Kurir 26.08.2020
Boris S., čija je supruga Dragana S. (34) preminula nakon porođaja u KC Niš, kaže da očekuje rezultate obdukcije, ali da ima neke sumnje On tvrdi da je ona bila potpuno zdrava i sumnja da je njena smrt posledica propusta u postporođajnom… »
Poslala mi je poruku u 23h, i rekla da mnogo krvari: Ispovest supruga preminule porodilje u Nišu

Poslala mi je poruku u 23h, i rekla da mnogo krvari: Ispovest supruga preminule porodilje u Nišu

Večernje novosti 26.08.2020
U 19 časova se porodila, a u 23 mi je poslala poruku da joj nije dobro, da mnogo krvari. Ja sam je tešio. Govorio sam joj da je to normalno. Ujutru me je pozvao doktor da odmah dođem. Posumnjao sam da nešto nije u redu ali nisu mi rekli šta. Po… »
Suprug porodilje koja je preminula u KC Niš: Rekla mi je da joj je loše i da je krv svuda oko nje

Suprug porodilje koja je preminula u KC Niš: Rekla mi je da joj je loše i da je krv svuda oko nje

Telegraf 26.08.2020
Komentarišući uzrok iznenadne smrti supruge, Boris kaže da očekuje rezultate obdukcije, ali da ima neke sumnje. Suprug Dragane Savić (34), porodilje koja je u ponedeljak preminula u Klničkom centru u Nišu, tvrdi da je ona bila potpuno zdrava te da… »

Vesti dana »