Povezane vesti

Miloševićeva jedna dilema, ovo je sastav za Letonce

Miloševićeva jedna dilema, ovo je sastav za Letonce

Sportske.net 26.08.2020
Ekipa Partizana sutra igra utakmicu protiv RFS-a u okviru prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Ekipa Partizana sutra igra svoj prvi evropski meč ove godine, a protivnik će u Humskoj biti ekipa RFS-a iz Letonije. Očekujemo pobedu Partizana, ali… »
Uoči duela sa letoncima: Miljenik grobara trenirao pred RFS!

Uoči duela sa letoncima: Miljenik grobara trenirao pred RFS!

Hot sport 26.08.2020
Fudbaleri Partizana počinju novu evropsku turneju u četvrtak od 21 čas protiv letonskog RFS-a! Crno-beli će pokušati ponovo da se domognu grupne faze Lige Evrope. Prvi protivnik u ostvarenju tog cilja biće letonski klub, koji ne bi trebalo da… »
Urošević o najvećoj snazi Letonaca: Lemajić baš dobar

Urošević o najvećoj snazi Letonaca: Lemajić baš dobar

Mozzart sport 26.08.2020
“Na pravom smo putu“, uverava levi bek Partizana. Za većinu poklonika fudbala u Srbiji RFS zvuči kao skraćenica za neku kompaniju telekomunikacionih usluga, strastveni ljubitelji znaju da je reč o jednom od najboljih timova Letonije, a Slobodan… »
Levi bek Partizana otkrio u kakvim situacijama njegov tim ima problem: ‘Sada mislim da smo na pravom putu’ (video)

Levi bek Partizana otkrio u kakvim situacijama njegov tim ima problem: ‘Sada mislim da smo na pravom putu’ (video)

Hot sport 26.08.2020
Fudbaleri Partizana pokušaće sutra da se domognu drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a na ‘prvom stepeniku’ im se nalazi letonski RFS. Levi bek Partizana Slobodan Urošević rekao je da je potrebno da njegov tim bude maksimalno motivisan i… »
Milošević raspoložen pred partizanov start u Evropi: Otkrio koji golman će biti u timu i koji mu je najveći strah

Milošević raspoložen pred partizanov start u Evropi: Otkrio koji golman će biti u timu i koji mu je najveći strah

Mondo 26.08.2020
Trener crno-belih je obazriv pred meč prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener crno-belih je obazriv pred meč prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Partizan je spreman za evropske izazove. "Parni valjak" u četvrtak uveče započinje svoj… »
"Ključ je da mi odigramo one stvari koje moramo": Savo Milošević najavio važnu promenu za evro-debi Partizana

"Ključ je da mi odigramo one stvari koje moramo": Savo Milošević najavio važnu promenu za evro-debi Partizana

Sportal blic 26.08.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da njegov tim mora maksimalno oprezno i koncentrisano da pristupi meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv letonske ekipe RFS. "Spremno dočekujemo ovaj meč. Jedna ekipa koja ima dovoljno… »
“Strahujem od jednog meča, moj tim zna da igra bez publike”

“Strahujem od jednog meča, moj tim zna da igra bez publike”

Nova 26.08.2020
Partizan sutra u 21 sat na stadionu u Humskoj ulici počinje kvalifikacije za Ligu Evrope, a protivnik u 1. kolu biće mu letonski RFS. Savo Milošević, trener crno-belih, je pozvao svoje igrače na oprez jer ekipa iz Letonije nije nimalo naivna… »
Savo Milošević pred RFS: Trener crno-belih otkrio u čemu su Letonci najopasniji, kao i čega se najviše plaši! (video)

Savo Milošević pred RFS: Trener crno-belih otkrio u čemu su Letonci najopasniji, kao i čega se najviše plaši! (video)

Hot sport 26.08.2020
Fudbalere Partizana u čevtrak očekuje utakmica u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv letonske ekipe RFS. Šef struke crno-belih Savo Milošević ističe da je upoznat kako sa vrlinama, tako i sa manama ekipe iz Letonije. – Najopasniji su u… »
Stojković ponovo brani gol Partizana

Stojković ponovo brani gol Partizana

Nova 26.08.2020
Aleksandar Popović, 20-godišnji golman Partizana, branio je mrežu crno-belih u utakmicama Superlige, ali je sutra dan kada se pred gol vraća kapiten Vladimir Stojković. Savo Milošević, trener Partizana, nema praksu da uoči utakmica otkriva detalje… »
Evo koje su kvote da Partizan, Vojvodina i TSC ulaze u grupnu fazu Lige Evrope

Evo koje su kvote da Partizan, Vojvodina i TSC ulaze u grupnu fazu Lige Evrope

Telegraf 26.08.2020
Crno-belima se daju najveće šanse, zatim Novosađanima i na kraju ekipi iz Bačke Topole. Nakon što je Crvena zvezda prebrodila prva dva kola u kvalifikacijama za Ligu šampiona, svoje evropske priče počinju i fudbaleri Partizana i TSC-a, koji igraju… »
Maki Banjak: Trudim se da sutra budem bolji nego što sam bio danas

Maki Banjak: Trudim se da sutra budem bolji nego što sam bio danas

Dnevnik 26.08.2020
Fudbaleri Partizana u četvrtak izlaze na evropsku scenu. U prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope domaćini su ekipi RFS iz Letonije. Defanzivac iz kameruna Maki Banjak smatra da je ekipa napredovala u odnosu na početak sezone i da bi trebalo da… »
Sabo obećao drugo kolo

Sabo obećao drugo kolo

Danas 25.08.2020
TSC u četvrtak na evropskom debiju igra protiv moldavskog Petrokuba Evropski debi će TSC iz Bačke Topole imati u četvrtak u Moldaviji protiv Petrokuba iz Hinčeštija (20.00, RTS) u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener hita srpskog… »

Vesti dana »