Povezane vesti

Isključenja vode za četvrtak, 27.8.2020.

Isključenja vode za četvrtak, 27.8.2020.

Dnevnik 27.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati biti Ulica Filipa Višnjića u Novom Sadu. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati takođe biti naselje Vinogradi u Kaću. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati… »
Deo Veternika u petak 5 sati bez vode

Deo Veternika u petak 5 sati bez vode

Moj Novi Sad 27.08.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u petak, 28. avgusta, od 8 do 13 sati biti Ulica 19. maja u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Novog Sada, Kaća i Sremske Kamenice bez vode zbog havarija

Deo Novog Sada, Kaća i Sremske Kamenice bez vode zbog havarija

Radio 021 27.08.2020
Delovi Novog Sada, Kaća i Sremske Kamenice nemaju vode zbog havarija. NOVI SAD Ulica Filipa Višnjića bez vode će biti do 12 časova. KAĆ Naselje Vinogradi bez vode će biti do 12 časova. SREMSKA KAMENICA Bez vode će do 15 časova biti Donji put u… »
Deo Ribnjaka bez vode zbog havarije

Deo Ribnjaka bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti Donji put u naselju Ribnjak. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Delovi Novog Sada i Kaća bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada i Kaća bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti Ulica Filipa Višnjića u Novom Sadu, kao i naselje Vinogradi u Kaću. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »

Vesti dana »