Povezane vesti

Moj sin neće da se ku*či na očevo ime! Lukasov naslednik hoće da bude taksista, a evo šta pevač misli o tome!

Moj sin neće da se ku*či na očevo ime! Lukasov naslednik hoće da bude taksista, a evo šta pevač misli o tome!

Mondo 27.08.2020
Imao je jasnu poruku. Imao je jasnu poruku. Nakon što su domaći mediji preneli da je sin folkera Ace Lukasa, Lazar odlučio da se zaposli i bio na razgovoru za posao u jednom taksi udruženju, oglasio se i sam pevač. Kako tvrdi folker, njegov sin je… »
Sin Ace Lukasa zaposlio se kao taksista: "Naravno da sam mogao da mu omogućim, ali..."

Sin Ace Lukasa zaposlio se kao taksista: "Naravno da sam mogao da mu omogućim, ali..."

Blic 27.08.2020
Folk pevač Aca Lukas pohavilo se da njegov sin Lazar Vuksanović ima u planu da počne da radi u jednom taksi udruženju u Beogradu. Kako tvrdi folker, njegov sin je bio na razgovoru za posao, jer želi da radi, pošto neće da zavisi od poznatog oca. -… »
Lukasov sin se zaposlio kao taksista u Beogradu! Aca: Nije indijanac koji će da se slika za novine

Lukasov sin se zaposlio kao taksista u Beogradu! Aca: Nije indijanac koji će da se slika za novine

Telegraf 27.08.2020
Stariji naslednik slavnog folkera želi da zaradi svoj dinar. Lazar Vuksanović (25), sin folk pevača Ace Lukasa (51), počinje da radi kao taksista u jednom udruženju u Beogradu. Ovaj mladi momak na razgovor za posao otišao je jer želi da radi… »
Lukasov sin traži posao! Kćerka mu je šminkerka, a evo čime želi da se bavi njegov naslednik!

Lukasov sin traži posao! Kćerka mu je šminkerka, a evo čime želi da se bavi njegov naslednik!

Mondo 27.08.2020
Nema veze sa estradom. Nema veze sa estradom. Sin folkera Ace Lukasa, Lazar Vuksanović (25) ne želi više da traži novac od tate, te je odlučio da se zaposli. On navodno hoće da bude taksista! Folkerov naslednik više ne želi da finansijski zavisi… »

Vesti dana »