Povezane vesti

Ovako Đukanović krade izbore, snimak raskrinkao DPS demokratiju (video)

Ovako Đukanović krade izbore, snimak raskrinkao DPS demokratiju (video)

Alo 27.08.2020
Glavni „junak“ videa odgovara „bratu“ iz Nikšića da „glasa za Mila“, kao i razloge za to. Ovih 18 sekundi video-materijala sasvim je dovoljno da potpuno razobliči stvarni karakter DPS-demokratije, kao i mehanizme koji su omogućavali… »
Daju mi 50 evra, ja glasam za Mila! Ovako Đukanović krade izbore, snimak raskrinkao DPS demokratiju (video)

Daju mi 50 evra, ja glasam za Mila! Ovako Đukanović krade izbore, snimak raskrinkao DPS demokratiju (video)

Večernje novosti 27.08.2020
OVIH 18 sekundi video-materijala sasvim je dovoljno da potpuno razobliči stvarni karakter DPS-demokratije, kao i mehanizme koji su omogućavali nenarodnom režimu da vlada Crnom Gorom preko tri decenije. Glavni „junak“ videa, očito pripadnik romske… »
Milo ima pakleni plan da pokrade izbore! Propala mu taktika "fantomskih glasača", sada je ovo smislio! (video)

Milo ima pakleni plan da pokrade izbore! Propala mu taktika "fantomskih glasača", sada je ovo smislio! (video)

Pravda 27.08.2020
Aktuelni predsednik Crne Gore Milo Đukanović koristi svaki mogući trik kako bi sebi obezbedio nezasluženu pobedu na predstojećim izborima u toj zemlji. Iako mu je plan sa "fantomskim glasačima" propao, on je našao nove metode krađe. Prethodno se… »
50 Evra za glas: Ovako Milo krade izbore uz pomoć Roma (video)

50 Evra za glas: Ovako Milo krade izbore uz pomoć Roma (video)

Pravda 27.08.2020
Aktuelni predsednik Crne Gore Milo Đukanović koristi svaki mogući trik kako bi sebi obezbedio nezasluženu pobedu na predstojećim izborima u toj zemlji. Iako mu je plan sa "fantomskim glasačima" propao, on je našao nove metode krađe. Prethodno se… »

Vesti dana »