Povezane vesti

"Kriminal nije moja opcija, ceo život sam radio pošteno": Počelo suđenje mladenovačkoj grupi zbog dilovanja droge, Tocilo…

"Kriminal nije moja opcija, ceo život sam radio pošteno": Počelo suđenje mladenovačkoj grupi zbog dilovanja droge, Tocilo…

Blic 27.08.2020
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je počelo suđenje grupi iz Mladenovca na čelu sa Mladenom Novakovićem (38) zvanim Tocilo, iz Amerića, zbog sumnje da su trgovali heroinom i kokainom. Novaković je odlučio da se brani ćutanjem, odnosno iskoristio… »
Tocilo negirao da je dilovao narkotike: U Specijalnom sudu u Beogradu počeo proces protiv Mladena Novakovića iz Amerića kod…

Tocilo negirao da je dilovao narkotike: U Specijalnom sudu u Beogradu počeo proces protiv Mladena Novakovića iz Amerića kod…

Večernje novosti 27.08.2020
MLADEN Novaković, zvani Tocilo (38), iz Amerića kod Lazarevca, negirao je pred Specijalnim sudom u Beogradu da je organizator kriminalne grupe koja je trgovala narkoticima. To je bilo jedino što je rekao na početku glavnog pretresa, pošto je odlučio… »
Suđenje kriminalnoj grupi iz Mladenovca: Tocilo nije hteo da se brani, u sudnici je danas samo jednu rečenicu rekao

Suđenje kriminalnoj grupi iz Mladenovca: Tocilo nije hteo da se brani, u sudnici je danas samo jednu rečenicu rekao

Kurir 27.08.2020
Mladen Novaković Tocilo iz Amerića kod Mladenovca, koji je optužen da je organizovao kriminalnu grupu koja se bavila švercom kokaina i heroina, odbio je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da iznosi odbranu, ali je kratko rekao da nije kriv i da… »
Šverc heroina: Tocilo zanemeo u sudu, kamiondžija propevao

Šverc heroina: Tocilo zanemeo u sudu, kamiondžija propevao

Nova 27.08.2020
Mladen Novaković zvani Tocilo iz Amerića kod Mladenovca, koji je optužen da je organizovao kriminalnu grupu za šverc kokaina i heroina kazao je danas na početku suđenja da ne želi da iznosi odbranu niti da odgovara na pitanja tužioca i suda… »

Vesti dana »