Povezane vesti

Živković o nezgodi: Ona je udarila mene, a ne ja nju

Živković o nezgodi: Ona je udarila mene, a ne ja nju

Nova 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković potvrdio je za portal Nova.rs da je danas oko 15.20 sati došlo do saobraćajne nezgode, na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške ulice, ali kaže da je žena naletela na njegov automobil, odnosno da je ona… »
Zoran Živković automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Zoran Živković automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Nova 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom "citroen ajkula" žensku osobu danas oko 15.20 časova, na peđačkom prelazu na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške na Banovom Brdu u Beogradu. Kako su za portal Nova.rs potvrdili… »
"Već sam bio na pešačkom, ona se odjednom pojavila": Detalji udesa u kom je Zoran Živković automobilom udario devojku na…

"Već sam bio na pešačkom, ona se odjednom pojavila": Detalji udesa u kom je Zoran Živković automobilom udario devojku na…

Blic 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković imao je danas oko 15.20 sati saobraćajni udes na Banovom brdu u kom je povređena žena kada ju je udario automobilom "citroen ajkula" na pešačkom prelazu. Živković je za "Blic" objasnio kako se sve odigralo… »
Tužilaštvo podnosi krivičnu prijavu protiv Živkovića

Tužilaštvo podnosi krivičnu prijavu protiv Živkovića

Nova 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković danas je automobilom "citroen ajkula" udario žensku osobu na pešačkom prelazu na Banovom Brdu, zbog čega će protiv njega biti podneta krivična prijava, potvrdila je portparol Milica Ljubičić iz Drugog… »
Zoran Živković imao udes: Automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Zoran Živković imao udes: Automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Blic 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom "citroen ajkula" žensku osobu na pešačkom prelazu danas oko 15.20 časova. Nesreća se dogodila na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške na Banovom brdu, piše "Objektiv". - Žena… »
Živković automobilom oborio ženu na Banovom Brdu

Živković automobilom oborio ženu na Banovom Brdu

Dnevnik 27.08.2020
BEOGRAD: Predsednik Nove stranke Zoran Živković danas je automobilom “citroen ajkula” udario žensku osobu na pešačkom prelazu na Banovom Brdu, potvrđeno je Tanjugu u Drugom osnovnom tužilaštvu u Beogradu. Protiv Živkovića će biti podneta… »
Ponovo incident sa "ajkulom": Zoran Živković udario ženu na pešačkom! (foto)

Ponovo incident sa "ajkulom": Zoran Živković udario ženu na pešačkom! (foto)

Mondo 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom “citroen ajkula” žensku osobu na pešačkom prelazu danas oko 15.20 časova, Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom “citroen ajkula” žensku osobu na… »
Živković udario devojku na pešačkom prelazu: Tvrdi da je bilo zeleno, poznato stanje povređene

Živković udario devojku na pešačkom prelazu: Tvrdi da je bilo zeleno, poznato stanje povređene

Srbija danas 27.08.2020
Kako su naveli, u tom delu grada bio je gust saobraćaj, pa se lider Nove stranke kretao malom brzinom. Lider Nove stranke Zoran Živković doživeo je saobraćajnu nezgodu u Beogradu oko 15.30 sati. Živković se kretao Požeškom ulicom na Banovom brdu… »
Zoran Živković automobilom udario ženu na pešačkom prelazu! Političar izazvao saobraćajnu nesreću u Beogradu

Zoran Živković automobilom udario ženu na pešačkom prelazu! Političar izazvao saobraćajnu nesreću u Beogradu

Kurir 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom "citroen ajkula" žensku osobu na pešačkom prelazu danas oko 15.20 časova. Nesreća se dogodila na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške, kod Gradske opštine Čukarica. Zoranu… »
Zoran Živković za Kurir priznao da je ajkulom udario ženu: Ona je naletela na auto! Onda sam sam uradio ovo

Zoran Živković za Kurir priznao da je ajkulom udario ženu: Ona je naletela na auto! Onda sam sam uradio ovo

Kurir 27.08.2020
Lider Nove stranke Zoran Živković potvrdio je za Kurir da je došlo do saobraćajne nezgode danas popodne na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške, kod Gradske opštine Čukarica u Beogradu. Tom prilikom Živković je "citroenom ajkula" udario… »
Zoran Živković imao udes: Automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Zoran Živković imao udes: Automobilom udario ženu na pešačkom prelazu

Srbija danas 27.08.2020
Predsednik Nove stranke Zoran Živković udario je automobilom "citroen ajkula" žensku osobu na pešačkom prelazu danas oko 15.20 časova. Nesreća se dogodila na raskrsnici ulica Kneza Višeslava i Požeške na Banovom brdu. Zoranu Živkoviću to nije… »

Vesti dana »