Povezane vesti

Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj

Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj

RTV 27.08.2020
UGLJEVIK - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da migranti nemaju šta da traže u Republici Srpskoj, bez obzira sa koja strane dolaze. "Nismo mi doveli migrante ovde, pa ni tamo. Oni će se ponovo vratiti tamo i neće biti u… »
Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj

Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj

Politika 27.08.2020
UGLjEVIK - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da migranti nemaju šta da traže u Republici Srpskoj, bez obzira sa koja strane dolaze. „Nismo mi doveli migrante ovde, pa ni tamo. Oni će se ponovo vratiti tamo i neće biti u… »
Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj! Mogu da ih dovoze do entitetske linije ali samo džabe troše benzin!

Dodik: Migranti nemaju šta da traže u Srpskoj! Mogu da ih dovoze do entitetske linije ali samo džabe troše benzin!

Kurir 27.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da migranti nemaju šta da traže u Republici Srpskoj, bez obzira sa koja strane dolaze. "Nismo mi doveli migrante ovde, pa ni tamo. Oni će se ponovo vratiti tamo i neće biti u Srpskoj… »
Novi zadatak saveta ministara: Dodik: Napraviti sporazum o readmisiji sa zemljama porekla migranata

Novi zadatak saveta ministara: Dodik: Napraviti sporazum o readmisiji sa zemljama porekla migranata

Blic 27.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da su članovi Predsedništva zadužili Savet ministara da napravi sporazume o readmisiji sa zemljama iz kojih dolazi najveći broj ilegalnih migranata u BiH, poput Pakistana i Maroka. On je rekao na… »

Vesti dana »