Povezane vesti
U Nemačkoj za nenošenje maske minimalna kazna 50 evra
Politika 27.08.2020
BERLIN - U najvećem delu Nemačke minimalna kazna za nenošenje maske biće 50 evra kako bi se sprečilo širenje koronavirusa, rekla je kancelarka Angela Merkel nakon onlajn sastanka sa guvernerima saveznih država. Zvaničnici su se dogovorili i da do… »
U Nemačkoj za nenošenje maske minimalna kazna 50 evra
N1 Info 27.08.2020
U najvećem delu Nemačke minimalna kazna za nenošenje maske biće 50 evra kako bi se sprečilo širenje koronavirusa, rekla je kancelarka Angela Merkel nakon onlajn sastanka sa guvernerima saveznih država. Zvaničnici su se dogovorili i da do decembra bude… »
U Nemačkoj za nenošenje maske minimalna kazna 50 evra
Nova 27.08.2020
U najvećem delu Nemačke minimalna kazna za nenošenje maske biće 50 evra kako bi se sprečilo širenje koronavirusa, rekla je danas kancelarka Angela Merkel nakon onlajn sastanka sa guvernerima saveznih država. Zvaničnici su se dogovorili i da do decembra… »
Vesti dana »
Održana sednica Štaba za vanredne situacije zbog suše i elektroenergetskog sistema
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane
Objavljen Statut UG „Studentska lista“: Detaljno o njenim ciljevima, načinu rada, učlanjivanja…
Glas Šumadije pre 3 satajoš 17 povezanih
AMSS: U vozilima ne ostavljajte ništa što od vrućine može da eksplodira i zapali se
Beta pre 5 satijoš 40 povezanih
Pregovori SAD i Irana: Tramp otkazao napad, Teheran demantuje direktne razgovore
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 40 povezanih
Srbija pod udarom jakog toplotnog talasa, temperature dostižu 40 stepeni
Naslovi.ai pre 3 satajoš 90 povezanih



