Povezane vesti

Milošević posle RFS-a: Prilično sam zadovoljan, ovako je slađe

Milošević posle RFS-a: Prilično sam zadovoljan, ovako je slađe

Vesti online 28.08.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević bio je zadovoljan izdanjem svoje ekipe u pobedi protiv RFS, kojom su se crno-beli plasirali u drugu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-beli su pobedili letonsku ekipu 1:0, golom Bibrasa Natha iz… »
Trener rivala Partizana: Bolno je izgubiti ovako

Trener rivala Partizana: Bolno je izgubiti ovako

Nova 28.08.2020
Viktors Morozs, trener letonskog RFS, bio je razočaran posle utakmice sa Partizanom u Beogradu. Crno-beli su minimalnim rezultatom ostvarili pobedu i plasirali se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mladi letonski stručnjak je istakao da je znao… »
Stojković: Preveliki ulog, izborili smo se sa pritiskom

Stojković: Preveliki ulog, izborili smo se sa pritiskom

N1 Info 28.08.2020
Golman Partizana Vladimir Stojković istakao je posle pobede nad RFS 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope da je zadovoljan kako su se crno-beli izborili sa psihološkim pritiskom koji je meč nosio sa sobom. „Pritisak koji je nosila ova… »
Milošević: Najzadovoljniji od početka sezone

Milošević: Najzadovoljniji od početka sezone

N1 Info 28.08.2020
Trener Partizana Savo Milošević zadovoljan je pobedom i prolazom njegovog tima u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv RFS. Partizan je slavio 1:0 i to golom Bibrasa Natha sa penala. - Poprilično sam zadovoljan, da ne hvalim sada igrače, jer… »
"Ovako je slađe": Milošević nakon mučnog meča Partizana bio zadovoljan, evo i zbog čega!

"Ovako je slađe": Milošević nakon mučnog meča Partizana bio zadovoljan, evo i zbog čega!

Sportal blic 27.08.2020
Fudbaleri Partizana u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope savladali su RFS (1:0). Teže nego što se očekivalo, crno-beli su stigli do ovog trijumufa, pogotkom Bibrasa Natha sa bele tačke, a kormilar "parnog valjka" zadovoljan je partijom koju je… »
Partizan pobedio RFS i prošao u drugo kolo kvalifikacija za LE

Partizan pobedio RFS i prošao u drugo kolo kvalifikacija za LE

Danas 27.08.2020
Fudbaleri Partizana plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evropa, pošto su večeras u Beogradu pobedili letonski RFS sa 1:0. Jedini gol u 300. zvaničnoj utakmici Partizana u evropskim takmičenjima postigao je Bibras Natho u 52. minutu iz… »
Partizan u drugom kolu: Natho presudio RFS-u, crno-beli korak bliže Ligi Evrope

Partizan u drugom kolu: Natho presudio RFS-u, crno-beli korak bliže Ligi Evrope

Večernje novosti 27.08.2020
FUDBALERI Partizana pobedili su RFS sa 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope u svojoj 300. utakmici na evro sceni. Trijimf crno-belima doneo je Bibras Natho pogotkom iz penala u 51. minutu. Najstrožoj kazni je prethodilo igranje rukom jednog… »
Milošević: Najzadovoljniji sam od početka sezone iako nije bila brilijantna igra

Milošević: Najzadovoljniji sam od početka sezone iako nije bila brilijantna igra

Večernje novosti 27.08.2020
TRENER crno-belih Savo Milošević rekao je posle utakmice da je poprilično zadovoljan izdanjem svoje ekipe i pobedom nad RFS-om od 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. - Poprilično sam zadovoljan, da ne hvalim sada igrače, jer sam skoniji… »

Vesti dana »