Povezane vesti

Prljave tajne o filmskom svetu izlaze na videlo: Nakon Danijeline ispovesti o silovanju i druge glumice su istupile i počela…

Prljave tajne o filmskom svetu izlaze na videlo: Nakon Danijeline ispovesti o silovanju i druge glumice su istupile i počela…

Blic 28.08.2020
Nakon što je Danijela Štajnfeld u svom dokumentarnom filmu "Zaceli me" objavila da ju je pre nekoliko godina silovao jedan moćnik iz filmske industrije, i druge glumice odvažile su se da javno govore o nepristojnim ponudama koje su dobijale, te da… »
Seks-ucena za glumicu: „Ako ne daš, nema uloge“

Seks-ucena za glumicu: „Ako ne daš, nema uloge“

Vesti online 28.08.2020
Glumica Jelica Kovačević kaže da je bila žrtva seksualnog zlostavljanja moćnika iz filmske industrije kao i njena koleginica Danijela Štajnfeld. Da li će se ponoviti Teško je biti glumica. Jelici se neprijatnost dogodila na početku karijere na… »
Ispovest srpske glumice: Gubila sam uloge jer nisam htela da idem u hotelske sobe moćnika usred noći!

Ispovest srpske glumice: Gubila sam uloge jer nisam htela da idem u hotelske sobe moćnika usred noći!

Mondo 28.08.2020
Posle slučaja Danijele Štajnfeld, Ana Sakić se oglasila o neprijatnostima! Posle slučaja Danijele Štajnfeld, Ana Sakić se oglasila o neprijatnostima! Posle hrabre ispovesti Danijele Štajnfeld, koja je objavila da je bila žrtva silovanja, još… »
Još jedna srpska glumica raskrinkava zlostavljača: Posle audicije mi je rekao "daj p**** ili zaboravi na ulogu"!

Još jedna srpska glumica raskrinkava zlostavljača: Posle audicije mi je rekao "daj p**** ili zaboravi na ulogu"!

Mondo 28.08.2020
"Stavio mi je ruku na koleno i rekao da bez toga nema uloge"! "Stavio mi je ruku na koleno i rekao da bez toga nema uloge"! Posle hrabre ispovesti Danijele Štajnfeld, koja je objavila da je bila žrtva silovanja, još jedna domaća glumica otkriva da ju… »
Novi skandal drma filmski svet: Srpska glumica otkrila da je moćnik uslovljavao za ulogu: "Stavio je ruku na moje koleno i…

Novi skandal drma filmski svet: Srpska glumica otkrila da je moćnik uslovljavao za ulogu: "Stavio je ruku na moje koleno i…

Blic 27.08.2020
Glumica Danijela Štajnfeld pre nekoliko dana iznela je u javnost da je bila silovana od strane moćnika iz filmske produkcije kojem nije otkrila identitet, a sada se oglasila i njena koeleginica Jelica Kovačević koja tvrdi da je jedan moćnik… »

Vesti dana »