Povezane vesti
“Vakcinalni nacionalizam” ugrožava veliki plan SZO
Nova 28.08.2020
Svetskoj zdravstvenoj organizaciji do sledeće nedelje treba da se jave države koje žele da učestvuju u globalnoj platformi za masovno vakcinisanje protiv koronavirusa, nazvanoj "Kovaks". Međutim SZO je i pre ovih prijava morala da smanji svoje ambicije u… »
'Vakcinalni nacionalizam' ugrožava platformu WHO-a
Al Jazeera 28.08.2020
SAD, Japan, Velika Britanija i Evropska unija samostalno su sklopili sporazume za stotine milione vakcina za svoje građane. Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) trebala bi sljedeće sedmice primiti interes država voljnih da sudjeluju u njenoj globalnoj… »
"Vakcinalni nacionalizam" ugrožava platformu SZO
Dnevnik 28.08.2020
ŽENEVA: Svetska zdravstvena organizacija trebalo bi da sledeće nedelje primi izraze interesovanja država voljnih da učestvuju u njenoj globalnoj platformi za masovno vakcinisanje protiv korona virusa, nazvanoj "kovaks", ali je već morala da smanji svoje… »
Vesti dana »
Oblačno i hladno širom Srbije, ledena kiša i sneg u istočnoj Srbiji
Glas Zaječara pre 2 satajoš 46 povezanih
Boka: Saopštenje Kaje Kalas o Venecueli pokazalo da je spoljna politika EU u krizi
Politika pre 58 minutajoš 46 povezanih
Švajcarska fondacija prikuplja novac za sahranu Srbina koji je spasavao ljude iz požara u Kran-Montani
Radio 021 pre 53 minutajoš 22 povezane
(Foto) U Beogradu palo 7 puta više snega nego na Kopaoniku! Ovo se retko dešava: U jednom gradu oboren rekord - napadalo 38 cm
Blic pre 2 satajoš 18 povezanih




