Povezane vesti
Najmanje 14 mrtvih u bombaškim napadima u Avganistanu
RTV 28.08.2020
KABUL - Najmanje 14 osoba, među kojima troje dece, poginulo je danas kada su bombe postavljene na putu u dva odovojena incidenta eksplodirale ispod vozila sa civilima na jugu Avganistana, saopštili su zvaničnici. U eksplozijama je povređeno troje ljudi… »
U Afganistanu trinaest poginulih u eksploziji nagazne mine
Slobodna Evropa 28.08.2020
Najmanje 13 osoba je poginulo u petak kada je njihovo vozilo naišlo na nagaznu minu u afganistanskoj južnoj provinciji Kandahar, kažu lokalni zvaničnici, koji krive pripadnike talibanskog pokreta za napad. Eksplozija se desila u distriktu Sin Boldak… »
Afganistan: Trinaest poginulih u eksploziji nagazne mine
Al Jazeera 28.08.2020
Eksplozija se desila u distriktu Sin Boldak, provincija Kandahar, kada su ljudi putovali na otvorene pijace. Najmanje 13 osoba je poginulo u petak kada je njihovo vozilo naišlo na nagaznu minu u afganistanskoj južnoj provinciji Kandahar, kažu lokalni… »
Vesti dana »
Muškarac iz okoline Leskovca kamionom udario staricu van pešačkog prelaza, preminula u bolnici
Jugmedia pre 37 minutajoš 23 povezane
Nesreća u Hrvatskoj: Migrant nastradao u Savi, više od deset spašeno
BBC News pre 12 minutajoš 27 povezanih
Lavrov: Pod određenim uslovima može doći do nacionalizacije NIS-a, uz saglasnost Rusije
Beta pre 12 minutajoš 21 povezana
Uživo Rusija tuče po Odesi, krvoproliće! Likvidiran komandir artiljerijske baterije u Harkovu, zatvoreni aerodromi u Moskvi
Alo pre 1 satjoš 25 povezanih
Oglasile se "Delije" pred meč u Gracu: Evo šta se planira za najvažniji meč Zvezde u Ligi Evrope
Mondo pre 1 satjoš 27 povezanih



