Povezane vesti
Počela izgradnja nemačke fabrike auto-delova u Ćupriji
N1 Info 28.08.2020
U Industrijskoj zoni "Dobričevo" u Ćupriji počeli su uređenje 28 hektara terena i izgradnja fabrike auto-delova nemačke kompanije "SMP automotiv" u kojoj će biti zaposleno 450 radnika, saopštila je Skupština Opštine Ćuprija. Rok za završetak radova je… »
U Ćupriji počela izgradnja nemačke fabrike auto-delova
Beta 28.08.2020
U Industrijskoj zoni "Dobričevo" u Ćupriji počeli su uredjenje 28 hektara terena i izgradnja fabrike auto-delova nemačke kompanije "SMP automotiv" u kojoj će biti zaposleno 450 radnika, saopštila je danas Skupštine Opštine Ćuprija. Rok za završetak… »
U Ćupriji počela izgradnja nemačke fabrike auto-delova
Nova 28.08.2020
U Industrijskoj zoni "Dobričevo" u Ćupriji počeli su uređenje 28 hektara terena i izgradnja fabrike auto-delova nemačke kompanije "SMP automotiv" u kojoj će biti zaposleno 450 radnika, saopštila je danas Skupštine opštine Ćuprija. Rok za završetak radova… »
Vesti dana »
"Svaka čast Modriću, ali pogledajte šta radi Ivan": Rade Bogdanović povisio ton i upozorio Hrvate na Mundijalu
Mondo pre 1 satjoš 8 povezanih
AP: Vučić najavio ostavku za nekoliko nedelja, otvorio put prevremenim izborima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana






