Povezane vesti

Lekari: Bez kaznene politike, ali građani da budu odgovorni po povratku u zemlju

Lekari: Bez kaznene politike, ali građani da budu odgovorni po povratku u zemlju

N1 Info 28.08.2020
Neće biti nikakvog nadzornog organa, niti bilo kakve kaznene politike u pogledu mera koje se preporučuju za naše građane i decu nakon povratka u zemlju iz inostranstva, već se apeluje da se svi ponašamo sa najvećim stepenom odgovornosti, da… »
Šta će se desiti ako se učenik zarazi? Doktorka Kisić Tepavčević otkrila u kom slučaju će doći do zatvaranja škola

Šta će se desiti ako se učenik zarazi? Doktorka Kisić Tepavčević otkrila u kom slučaju će doći do zatvaranja škola

Večernje novosti 28.08.2020
- Imam i ja školarca i ona će sada da pođe u školu. Svi mi koji imamo decu znamo da treba da se odvijaju normalne životne aktivnosti, ali uz poštovanje mera. To su efikasne preventivne mere koje su na snazi od samog početka i daju efekte - rekla je… »
Dr Kisić pred zasedanje Kriznog štaba: "Odluka o uvođenju karantina nije jednostavna"

Dr Kisić pred zasedanje Kriznog štaba: "Odluka o uvođenju karantina nije jednostavna"

Blic 28.08.2020
- Znamo kako smo to dočekali kada je bio prvi pad, s velikim ushićenjem. Sama činjenica da pacijenti nemaju tešku kliničku sliku, da nisu životno ugroženi, to su izuzetno dobre vesti, ohrabrujuće – tako je prokomentarisala dan bez preminulih od… »
I ćerka doktorke Darije kreće u školu, a evo šta je ona odgovorila na pitanje da li je uplašena kao roditelj

I ćerka doktorke Darije kreće u školu, a evo šta je ona odgovorila na pitanje da li je uplašena kao roditelj

Mondo 28.08.2020
Deca kreću u školu, roditelji u strahu. Da li se plaši i doktorka Darija? Deca kreću u školu, roditelji u strahu. Da li se plaši i doktorka Darija? Početak školske godine se bliži, a bojazan roditelja raste – nikome nije svejedno da u ovim… »

Vesti dana »