Povezane vesti

"Sve moje drugarice umiru za timotijevićem": Milica Pavlović otkrila detalje o snimanju serije"Pevačica": "Ispucala sam…

"Sve moje drugarice umiru za timotijevićem": Milica Pavlović otkrila detalje o snimanju serije"Pevačica": "Ispucala sam…

Blic 29.08.2020
Ubistvo folk pevačice Jelene Marjanović poslužilo je kao inspiracija autorima serije "Pevačica". Jedna od glavnih uloga pripala je Milici Pavlović, koja je juče bila na druženju s novinarskim ekipama u jednoj vili na Dedinju. - Velika mi je čast… »
Nova serija otkriva svet estrade, medija i magije: „pevačica“ donosi priču o uspehu i intrigama

Nova serija otkriva svet estrade, medija i magije: „pevačica“ donosi priču o uspehu i intrigama

Kurir 29.08.2020
Beograd, 28. avgust 2020. godine – U Beogradu je počelo snimanje nove serije „Pevačica“ koja je već tokom samih najava zaintrigirala javnost i medije u Srbiji, a koja prati živote, karijere i izazove na koje nailaze mlade pevačice na svom putu… »
Mistika, magovi i surov muzički svet: Sa snimanja serije Pevačica

Mistika, magovi i surov muzički svet: Sa snimanja serije Pevačica

Večernje novosti 29.08.2020
IGRANA serija "Pevačica", u režiji mladog Miloša Kodema, a po scenariju Nataše Drakulić i Predraga Gage Antonijevića, snima se već dve nedelje u staroj kući na Dedinju. Radnja prati živote, karijere i izazove, na koje nailaze mlade pevačice na… »

Vesti dana »