Povezane vesti

Miki je dobio ćerku, a izabranicu nikada nije javno pokazao: "dete sam napravio sa drugaricom"

Miki je dobio ćerku, a izabranicu nikada nije javno pokazao: "dete sam napravio sa drugaricom"

Blic 29.08.2020
Miki Đuričić biće učesnik "Zadruge 4", a kada je prošao pored okupljenih medijskih ekipa delovao je prilično nervozno. Miki je istakao da je ljut na pojedine medije, koji su objaviljivali neproverene i netačne priče o njegovom privatnom životu… »
Miki Đuričić napravio scenu nasred ulice: Besan kao ris vikao na sve prisutne!

Miki Đuričić napravio scenu nasred ulice: Besan kao ris vikao na sve prisutne!

Mondo 29.08.2020
Iznervirao se! Iznervirao se! Miki Đuričić posetio je danas zgradu Pinka verovatno kako bi dogovorio još nešto pre početka Zadruge 4 u kojoj će učestvovati. On je došao vidno neraspoložen, odbijajući da komunicira sa prisutnim novinarima, a… »
Miki Đuričić izgoreo od besa: Napravio haos zbog ovoga i otkrio detalj o majci svog deteta!

Miki Đuričić izgoreo od besa: Napravio haos zbog ovoga i otkrio detalj o majci svog deteta!

Kurir 29.08.2020
Miki Đuričić nije bio raspoložen da govori sa novinarima, pa je objasnio zbog čega je ljut. On je istakao da je ljut na one koji su pričali neistinite priče o njegovom privatnom životu. "Ma, nemojte me slikati! Možeš misliti, pisali ste da sam… »
Miki Đuričić napravio haos: Besan kao ris, na novinare vikao na sav glas!

Miki Đuričić napravio haos: Besan kao ris, na novinare vikao na sav glas!

Alo 29.08.2020
Evo zašto je bio nezadovoljan! Učesnik "Zadruge 4", , došao je danas u zgradu televizije "Pink", verovatno da bi obavio neki posao vezan za njegovo učešće u sledećoj sezoni popularnog rijalitija. Miki tom prilikom nije želeo da daje izjave, bio je… »

Vesti dana »