Povezane vesti

Tipsarević: Kreiraju da je asocijacija razdor, a nije

Tipsarević: Kreiraju da je asocijacija razdor, a nije

Nova 30.08.2020
Janko Tipsarević, nekada osmi teniser sveta i vlasnik četiri ATP titule, reagovao je na sve češće napise u američkim medijima koji se tiču novoformirane asocijacije igrača. Novak Đoković i Vasek Pospišil su tokom dana objavili fotografiju na… »
Nole ozvaničio početak rada PTPA

Nole ozvaničio početak rada PTPA

N1 Info 30.08.2020
Novak Đoković je osnovao novu Asocijaciju profesionalnih teniskih igrača (PTPA), a posle prvog sastanka je na društvenim mrežama podelio sliku sa njenim članovima. After yesterday’s successful meeting, we are excited to announce the beginning of… »
Foto za istoriju – sjajan odgovor Novaka Nadalu i Federeru

Foto za istoriju – sjajan odgovor Novaka Nadalu i Federeru

Nova 30.08.2020
Novak Đoković je u subotu uveče osvojio 35. masters titulu, a nedugo posle toga, pojavila se fotografija 65 igrača koji su podržali inicijativu o formiranju nove asicijacije igrača. Kako je i najavljeno, Novak i Vasek Pospišil, fotografisali su sve… »
Novak za SK: Vrat se razglavio, biću spreman za US open

Novak za SK: Vrat se razglavio, biću spreman za US open

N1 Info 30.08.2020
Novak Đoković kaže za Sport klub da je izuzetno srećan zbog osvojene titule u "Sinsinatiju" i da veruje da će biti maksimalno spreman za US open koji počinje u ponedeljak. Đoković je pobedio Raonića sa 1:6, 6:3, 6:4 i sada ima skor 11-0 sa… »
Federer i Nadal protiv Novaka, nisu za njegovu uniju

Federer i Nadal protiv Novaka, nisu za njegovu uniju

Nova 30.08.2020
Rodžer Federer i Rafael Nadal, dva najveća rivala Novaka Đokovića ipak nisu spremni da podrže najavljeno formiranje nove unije igrača. Novak Đoković i Vasek Pospišil su ustalasali tenisku javnost najavom da su spremni za osnivanje nove unije… »
Novakova unija igrača počela da postoji: Teniska javnost lično od Srbina saznala i zbog čega!

Novakova unija igrača počela da postoji: Teniska javnost lično od Srbina saznala i zbog čega!

Mondo 30.08.2020
Pobeda Novaka Đoković! Pobeda Novaka Đoković! Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, uputio je otvoreno pismo teniskoj javnosti i u njemu objasnio do detalja zbog čega je osnovao novu Uniju igrača. Srpski teniser je pre toga na svom Instagram… »
Gorane, čestitam, najgori si: Novak podigao pehar, pa se obratio prijatelju Ivaniševiću

Gorane, čestitam, najgori si: Novak podigao pehar, pa se obratio prijatelju Ivaniševiću

Večernje novosti 29.08.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković bio je zadovoljan nakon što je posle dva časa igre i neverovatnog ptrokreta savladao Miloša Raonića 1:6. 6:3, 6:4 i osvojio 80 pehar u karijeri, 35 iz kategorije Mastersa. Đoković je ostvatio i 23 uzastopnu… »
Đoković posle nove titule: Zahvalan sam što sam ovde i što sam osvajao ovaj turnir

Đoković posle nove titule: Zahvalan sam što sam ovde i što sam osvajao ovaj turnir

Večernje novosti 29.08.2020
NOVAK Đoković je drugi put u karijeri osvojio Sinisati pobedom nad Milošem Raonićem sa 1:6, 6:3, 6.4. Najbolji teniser sveta je posle osvajanja 35. masters titule u karijeri istakao da su na ovom meču odlučile nijanse. - Mučio sam se sa fizičkom… »
Trijumf Đokovića u Njujorku

Trijumf Đokovića u Njujorku

Danas 29.08.2020
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas Sinsinati masters, prvi veliki turnir posle prekida sezone zbog pandemije korona virusa. Prvi teniser na ATP listi je u finalu turnira koji se igra u Njujorku pobedio Miloša Raonića iz Kanade sa 2:1 u… »

Vesti dana »