Povezane vesti

Poslanik iz Republike Srpske proteran iz Crne Gore /video/

Poslanik iz Republike Srpske proteran iz Crne Gore /video/

Sputnik 30.08.2020
Draško Stanivuković, poslanik u Skupštini Republike Srpske, proteran je iz Crne Gore posle sinoćnjeg privođenja. Stanivukoviću je izrečena zabrana ulaska u Crnu Goru u narednih godinu dana, napisao je on na svom Tviteru. Upravo sam pušten iz… »
Stanivuković pušten uz uslov da napusti Crnu Goru, oštra reakcija PDP-a

Stanivuković pušten uz uslov da napusti Crnu Goru, oštra reakcija PDP-a

N1 Info 30.08.2020
Poslanik u skupštini Republike Srpske Draško Stanivuković objavio je da je posle saslušanja u policiji u Nikšiću pušten na slobodu, ali da mu je naloženo da za sat vremena napusti Crnu Goru uz pratnju policije. "Nažalost, lično sam svedok… »
Poslanik Srpske pušten nakon privođenja: Tvrdi da je proteran iz Crne Gore i da mu je zabranjen ulazak godinu dana video

Poslanik Srpske pušten nakon privođenja: Tvrdi da je proteran iz Crne Gore i da mu je zabranjen ulazak godinu dana video

Kurir 30.08.2020
Poslanik Narodne skupštine Republike Srpske (RS) Draško Stanivuković pušten je u subotu uveče na slobodu iz policijske stanice i tvrdi da je proteran iz Crne Gore, uz dodatnu zabranu ulaska u zemlju na 12 meseci. "Upravo sam pušten iz policijske… »
Draško Stanivuković proteran iz Crne Gore!

Draško Stanivuković proteran iz Crne Gore!

Alo 30.08.2020
Poslanik Narodne skupštine Republike Srpske (RS) Draško Stanivuković pušten je u subotu uveče na slobodu iz policijske stanice i tvrdi da je proteran iz Crne Gore, uz dodatnu zabranu ulaska u zemlju na 12 meseci. "Upravo sam pušten iz policijske… »
U Nikšiću policija uhapsila poslanika iz RS Draška Stanivukovića (video)

U Nikšiću policija uhapsila poslanika iz RS Draška Stanivukovića (video)

Večernje novosti 29.08.2020
POLICIJA Crne Gore privela je večeras u Nikšiću poslanika Partije demokratskog progresa (PDP) u skupštini Republike Srpske Draška Stanivukovića. Kako je navedeno, policija je Stanivukovića našla u stanu u kome je boravio u Nikšiću i privela ga… »

Vesti dana »