Povezane vesti

Srpski UFC borac "uništio" legendu MMA, a prvi put je izašao na meč pod našom trobojkom!

Srpski UFC borac "uništio" legendu MMA, a prvi put je izašao na meč pod našom trobojkom!

Telegraf 30.08.2020
Aleksandar Rakić ostvario je najbitniju pobedu u dosadašnjem delu karijere. Srpski MMA borac Aleksandar Rakić pokazao je apsolutnu dominaciju protiv Entonija Smita na UFC Vegas 8 čime je ušao u TOP 5 elitnih poluteškaša ove organizacije. Tako bi… »
Rakić je oduševio svojom izjavom nakon istorijske pobede: Moja krv je srpska!

Rakić je oduševio svojom izjavom nakon istorijske pobede: Moja krv je srpska!

Hot sport 30.08.2020
Prvi meč pod srpskom zastavom. Aleksandar Rakić je austrijski UFC borac sa srpskim korenima. On je sinoć posle dominantne borbe, savladao legendarnog borca Entonija Smita na UFC Fight Night iventu u Las Vegasu. Više o njegovom meču, pogledajte OVDE… »
"Zbog: Sr***a na kraju, zauvek ćemo biti protiv tebe" UFC fanovi besni na Rakića zbog načina na koji je proslavio veliku…

"Zbog: Sr***a na kraju, zauvek ćemo biti protiv tebe" UFC fanovi besni na Rakića zbog načina na koji je proslavio veliku…

Sportal blic 30.08.2020
Nakon ubedljive pobede MMA borca Aleksandra Rakića, na UFC priredbi u Las Vegasu, počele su da pristižu kritike jednog dela navijača zbog njegovog ponašanja nakon borbe. Srbin je stigao , najbolje svetske promocije, nakon tri runde dominacije protiv… »
Amerikanci ljuti na rakića zbog "sra*a": Nisi veliki u pobedi, od sada uvek protiv tebe

Amerikanci ljuti na rakića zbog "sra*a": Nisi veliki u pobedi, od sada uvek protiv tebe

Mondo 30.08.2020
Srbin posle pobede nad Entonijem Smitom dobio niz kritika navijača. Srbin posle pobede nad Entonijem Smitom dobio niz kritika navijača. Srbin Aleksandar Rakić nanizao je i 13. pobedu u UFC karijeri i stekao zvanje jednog od petorice najboljih… »
Rakić: Ja jesam iz Beča, ali imam srpsku krv

Rakić: Ja jesam iz Beča, ali imam srpsku krv

N1 Info 30.08.2020
Srpski MMA borac Aleksandar Rakić u dominantnoj predstavi je savladao Entonija Smita i stigao do svoje pete pobede u organizaciji UFC, a za očekivati je da se od sledeće nedelje nađe među petoricom najbolje ranigranih izazivača u poluteškoj… »
Sve je lakše kad si Srbin: Legendarni Amer "pao" usred Las Vegasa!

Sve je lakše kad si Srbin: Legendarni Amer "pao" usred Las Vegasa!

Mondo 30.08.2020
Aleksandar Rakić jednoglasnom odlukom sudija pobedio je Amerikanca Entonija Smitha. Aleksandar Rakić jednoglasnom odlukom sudija pobedio je Amerikanca Entonija Smitha. Austrijanac srpskog porekla briljirao je na UFC Fight Night iventu u Las Vegasu… »
Poruka Srbina odzvanja amerikom: Shvatite me ozbiljno – napadam pojas!

Poruka Srbina odzvanja amerikom: Shvatite me ozbiljno – napadam pojas!

Mondo 30.08.2020
Aleksandar Rakić imao je šta da poruči "čitavoj diviziji"…. Aleksandar Rakić imao je šta da poruči "čitavoj diviziji"… Srbin rođen u Beču, Aleksandar Rakić, oduševio je čitam UFC svet u Las Vegasu. Momak koji je prvi put nastupao pod… »
Rakić "pojeo" Amera u oktagonu, pa "nastradala" pica: Pogledajte kako je Srbin slavio UFC trijumf

Rakić "pojeo" Amera u oktagonu, pa "nastradala" pica: Pogledajte kako je Srbin slavio UFC trijumf

Telegraf 30.08.2020
Aleksandar Rakić pobedio je Entonija Smita na poene i ostvario najveći trijumf u UFC karijeri, sad ga čeka napad na titulu. U glavnoj borbi UFC priredbe Vegas 8 održane u noći između subote i nedelje po srednjeevropskom vremenu srpski MMA borac… »
"Da sam zubar, trljao bih ruke od: Zadovoljstva!" Fenomenalni Rakić razbio legendu ufc-a! /video/

"Da sam zubar, trljao bih ruke od: Zadovoljstva!" Fenomenalni Rakić razbio legendu ufc-a! /video/

Sportal blic 30.08.2020
MMA borac Aleksandar Rakić je noći između subote i nedelje fantastično nastupio u najbitnijem meč u karijeri. On je odlukom sudija savladao legendu ovog sporta, Entonija Smita. A koliko je bio dominantan, naročito nožnom tehnikom, govore i sledeći… »

Vesti dana »