Povezane vesti

Jelena Pešić zaljubljena? Objavila fotku, a sreću više ne može da sakrije! Evo šta ju je odalo! (foto)

Jelena Pešić zaljubljena? Objavila fotku, a sreću više ne može da sakrije! Evo šta ju je odalo! (foto)

Kurir 30.08.2020
Bivša zadrugarka Jelena Pešić se oglasila na svom Instagram profilu, a nije mogla da sakrije koliko je srećna. Naime, Jelena je objavila selfi pa istakla da je osmeh svaki put oda. "Džaba ja ćutim o sreći kada me osmeh svaki put oda", napisala je… »
"Ovo je prelepo iznenađenje za mene": Tanja Savić nije mogla da sakrije sreću, objavila šta ju je dočekalo kući

"Ovo je prelepo iznenađenje za mene": Tanja Savić nije mogla da sakrije sreću, objavila šta ju je dočekalo kući

Blic 30.08.2020
Pevačici Tanji Savić je u toku dana pristiglo iznenađenje kom se jako obradovala, te je odmah i to podelila sa fanovima. Naime, Tanja je objavila fotografiju na svom Instagram profilu i pokazala pratiocima kako ju je, priijatelj iznenadio. Pevačici je… »
Tara ima veliki razlog za slavlje! Simova nije mogla da sakrije sreću, čestitke samo pristižu! (foto)

Tara ima veliki razlog za slavlje! Simova nije mogla da sakrije sreću, čestitke samo pristižu! (foto)

Kurir 30.08.2020
Bivša zadrugarka Tara Simov uživa sa novim dečkom Lzarom, a sada imaju i povoda za slavlje. Naime, njih dvoje su proslavili prvu mesečnicu veze. S obzirom na to da je Tara i te kako bila nasmejana na objavi na Instagramu, može se zaključiti da je… »

Vesti dana »