Povezane vesti
Glasao premijer Crne Gore: Duško Marković očekuje praznik demokratije: Ovo je i dan kada će CG odlučiti da ide napred
Kurir 30.08.2020
Predsednik Vlade Crne Gore Duško Marković glasao je jutros u 9 sati na parlamentarnim izborima i poručio da je danas dan u kojem će Crna Gora odlučiti da ide napred, putem razvoja, u EU i NATO, te dodao da ne očekuje incidente i nestabilnost. Marković je… »
Glasao Duško Marković, očekuje praznik demokratije
Nova 30.08.2020
Predsednik Vlade Crne Gore Duško Marković glasao je jutros u 9 sati na parlamentarnim izborima i poručio da je danas dan u kojem će Crna Gora odlučiti da ide napred, putem razvoja, u EU i NATO, te dodao da ne očekuje incidente i nestabilnost.… »
Marković: Želim da ovaj dan bude praznik demokratije /video/
Sputnik 30.08.2020
Nosilac izborne liste „Odlučno za Crnu Goru - Milo Đukanović“, i aktuelni crnogorski premijer Duško Marković kazao je posle glasanja da želi da „ovaj dan bude praznik demokratije u Crnoj Gori". „Da građani slobodno izraze svoje političko uverenje i da… »
Vesti dana »

Košarkaši Srbije oborili rekord protiv Kipra – ovakva dominacija nikad pre nije viđena
Nova pre 7 minutajoš 38 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i zahtevi za učešćem Zelenskog
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 62 povezane

Osumnjičeni za ubistva u Gnjilanu viđen u društvu Osmani, Kurtija i Haradinaja
Politika pre 1 satjoš 19 povezanih