Povezane vesti

U Podgorici starcu poništen glas i odvela ga policija: Nije lepo savio glasački listić! (video)

U Podgorici starcu poništen glas i odvela ga policija: Nije lepo savio glasački listić! (video)

Kurir 30.08.2020
Birača od 80 godina danas je sa biračkog mesta odvezla policija nakon što mu je prethodno poništen glas jer, kako mu je rečeno, "nije dobro prekalupio listić." Pojedinci su se nalazili ispred škole "Pavle Rovinski" na Starom aerodromu i u tom… »
Kamere sve zabeležile: Izbori u CG održani uz brojne neregularnosti, a ovo su najveći incidenti koji su zgrozili svet…

Kamere sve zabeležile: Izbori u CG održani uz brojne neregularnosti, a ovo su najveći incidenti koji su zgrozili svet…

Večernje novosti 30.08.2020
IZBORI u Crnoj Gori protiču uz brojne neregularnosti, a zahvaljujući novim tehnologijama, dobar deo incidenata zabeležen je i objavljen na internetu. Tako je jutros počelo kad je birača od 80 godina sa biračkog mesta odvezla policija nakon što mu… »
„Ukrali ste mi glas, ovo mi je poslednje glasanje“: Policija odvukla starca sa birališta u Podgorici

„Ukrali ste mi glas, ovo mi je poslednje glasanje“: Policija odvukla starca sa birališta u Podgorici

Sputnik 30.08.2020
Na jednom biračkom mestu u Podgorici odigrala se prava drama kada je crnogorska policija udaljila starijeg muškarca od 80 godina kojem je poništen glas jer, kako mu je rečeno, „nije dobro presavio listić“. Starac je vikao „ukrali ste mi glas… »
Policajci starca (80) vukli po podu i odveli sa biračkog mesta

Policajci starca (80) vukli po podu i odveli sa biračkog mesta

Alo 30.08.2020
Starac je kazao da se zove Bakočević, da ima 80 godina, i da želi da glasa jer su mu ovo, kako je kazao, poslednji izbori u životu. Glasača od 80 godina danas je sa biračkog mesta odvezla policija nakon što mu je prethodno poništen glas jer, kako… »
“Ukrali ste mi glas, ovo mi je poslednje glasanje!”: Policajci starca (80) vukli po podu i odveli sa biračkog mesta

“Ukrali ste mi glas, ovo mi je poslednje glasanje!”: Policajci starca (80) vukli po podu i odveli sa biračkog mesta

Večernje novosti 30.08.2020
GLASAČA od 80 godina danas je sa biračkog mesta odvezla policija nakon što mu je prethodno poništen glas jer, kako mu je rečeno, “nije dobro prekalupio listić”. Reportere VOP-a, koji su se nalazili ispred škole “Pavle Rovinski” na starom… »

Vesti dana »