Povezane vesti

Opozicija u Crnoj Gori napravila pomak

Opozicija u Crnoj Gori napravila pomak

Politika 30.08.2020
BLED – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je na osnovu prvih rezultata izbora u Crnoj Gori očigledno da je Demokratski front, odnosno lista „Za budućnost Crne Gore” napravila veliki pomak, ali da je prerano izjašnjavati… »
Slavi se širom Crne Gore: Podgoricom odjekuje "Milo, lopove", Amfilohije dočekao Krivokapića! (video)

Slavi se širom Crne Gore: Podgoricom odjekuje "Milo, lopove", Amfilohije dočekao Krivokapića! (video)

Mondo 30.08.2020
Slavlje u više gradova Crne Gore. Lider koalicije "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je da je režim pao. U Beranama veliko slavlje, ali i u Podgorici, Budvi, Beranama, Andrejevici, Kotoru... Slavlje u više gradova Crne Gore. Lider… »
Gotovo je, Crna Gora slavi! Odjekuje "Milo lopove!": Narod izašao na ulice, ore se pesme! (video)

Gotovo je, Crna Gora slavi! Odjekuje "Milo lopove!": Narod izašao na ulice, ore se pesme! (video)

Srbija danas 30.08.2020
Slavi se poraz DPS-a. Lider koalicije "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je večas da je režim pao, a širom Crne Gore građani slave. U Beranama i Andrejevici se u centru grada okupio veliki broj građana. Podgorica večeras slavi… »
Vučić o rezultatima izbora u Crnoj Gori: Video sam rezultate sa severa, tu je ubedljiva pobeda, ali još je rano! (video)

Vučić o rezultatima izbora u Crnoj Gori: Video sam rezultate sa severa, tu je ubedljiva pobeda, ali još je rano! (video)

Mondo 30.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je izbore u Crnoj Gori. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je izbore u Crnoj Gori. “Da sačekamo još malo. Ja sam video neke rezultate sa severa Crne Gore, i tu je ubedljiva pobeda… »
Vučić Mediji u c. Gori su me napadali kao da sam učestvovao na izborima!Na tvrdnje lezilebovića u Podgorici ne odgovaram

Vučić Mediji u c. Gori su me napadali kao da sam učestvovao na izborima!Na tvrdnje lezilebovića u Podgorici ne odgovaram

Kurir 30.08.2020
Srpski narod se podigao, i srpski narod je počeo da štiti svoja identitetska prava, rekao je predsednik Srbije. BLED - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je imao dobre i korisne razgovore i da je na najbolji način razmotrena… »
Slavi se širom Crne Gore! Berane gori: Građani u centru pevaju oj Kosovo, Kosovo! (video)

Slavi se širom Crne Gore! Berane gori: Građani u centru pevaju oj Kosovo, Kosovo! (video)

Kurir 30.08.2020
Lider koalicije "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je večas da je režim pao, a širom Crne Gore građani slave. U Beranama se u centru grada okupio veliki broj građana. Oni pevaju i slave istorijski poraz DPS. (Kurir.rs) Kurir Autor… »
Vučić: Opozicija u Crnoj Gori napravila “veliki rezultat”

Vučić: Opozicija u Crnoj Gori napravila “veliki rezultat”

Nova 30.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je na osnovu prvih preliminarnih rezultata parlamentarnih izbora u Crnoj Gori nesumnjivo da je Demokratski front, odnosno lista "Za budućnost Crne Gore" napravila "veliki rezultat i pomak", ali… »

Vesti dana »