Povezane vesti

Đukanovićev DPS nakon 30 godina odlazi u opoziciju

Đukanovićev DPS nakon 30 godina odlazi u opoziciju

WDR 31.08.2020
Vesna Rajković, Podgorica Demokratska partija socijalista (DPS) predsjednika Mila Đukanovića odlazi u opoziciju nakon što su više od trideset godina bili na vlasti. Tri opozicione stranke – koalicija okupljena oko Demokratskog fronta (DF) koju… »
Lekić: Crna Gora ima više problema nego stanovnika! Promenama ne počinje bajka već izazovi!

Lekić: Crna Gora ima više problema nego stanovnika! Promenama ne počinje bajka već izazovi!

Kurir 31.08.2020
Predsednik opozicionog Demosa, koji je na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori nastupio u okiru koalicije "Mir je naša nacija", izjavio je danas da Crna Gora ima više problema nego stanovnika, koje, kako je rekao, treba rešavati mudro i kompetentnima… »
Pavićević za N1: Razvlastili smo partiju Mila Đukanovića, to je sada fakt

Pavićević za N1: Razvlastili smo partiju Mila Đukanovića, to je sada fakt

N1 Info 31.08.2020
Vladimir Pavićević iz koalicije "Mir je naša nacija" izjavio je za N1 da opozicija ne samo da je uverena u pobedu na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori, nego je to sada fakt. Kazao je da je opozicija, posle 30 godina, razvlastila partiju Mila… »
Dodik: Zadovoljstvo jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

Dodik: Zadovoljstvo jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

Kurir 31.08.2020
Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izrazio je danas zadovoljstvo zbog činjenice da su izbori u Crnoj Gori protekli mirno i da je u takvoj atmosferi proteklo i zbrajanje rezultata. "Koalicijama 'Za budućnost Crne Gore', 'Mir je naša nacija' i 'Crno na… »
Dodik: Zadovoljstvo, jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

Dodik: Zadovoljstvo, jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

RTV 31.08.2020
BANJALUKA - Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izrazio je danas zadovoljstvo zbog činjenice da su izbori u Crnoj Gori protekli mirno i da je u takvoj atmosferi proteklo i zbrajanje rezultata. "Koalicijama 'Za budućnost Crne Gore', 'Mir je naša nacija' i… »
"Očekujem dobru saradnju": Dodik čestitao opoziciji pobedu na izborima u Crnoj Gori

"Očekujem dobru saradnju": Dodik čestitao opoziciji pobedu na izborima u Crnoj Gori

Blic 31.08.2020
Predsednik SNSD Milorad Dodik izrazio je danas zadovoljstvo zbog činjenice da su izbori u Crnoj Gori protekli mirno i da je u takvoj atmosferi proteklo i zbrajanje rezultata. - Koalicijama `Za budućnost Crne Gore`, `Mir je naša nacija` i `Crno na… »
Dodik: Zadovoljan sam jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

Dodik: Zadovoljan sam jer su izbori u Crnoj Gori protekli mirno

Politika 31.08.2020
BANjALUKA – Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izrazio je danas zadovoljstvo zbog činjenice da su izbori u Crnoj Gori protekli mirno i da je u takvoj atmosferi proteklo i zbrajanje rezultata, prenosi Tanjug. „Koalicijama 'Za budućnost Crne Gore', 'Mir… »
Abazović: Crna Gora zaslužuje da je vodi ekspertska vlada

Abazović: Crna Gora zaslužuje da je vodi ekspertska vlada

Politika 31.08.2020
PODGORICA – Nosilac liste „Crno na bijelo” Dritan Abazović izjavio je večeras da Crna Gora zaslužuje da je vodi ekspertska vlada. Tri opozicione partije imaju većinu za formiranje vlade prema nezvaničnim podacima posmatrača. U centralama tih… »
Crnoj gori treba ekspertska vlada! Dritan Abazović: Pobedili smo mafiju bez novca, samo znanjem i srcem!

Crnoj gori treba ekspertska vlada! Dritan Abazović: Pobedili smo mafiju bez novca, samo znanjem i srcem!

Kurir 31.08.2020
On je poručio građanim da ostanu kod kuće i ne nasedaju na provokacije. Lider Građanskog pokreta Ura Dritan Abazović izjavio je da mafija više neće vladati Crnom Gorom i da je toj zemlji potrebna ekspertska vlada. - Trideset godina smo čekali da… »
Crna Goro, neka ti je srećna sloboda: Abazović čestitao građanima smenu vlasti, sledeći korak ekspertska vlada

Crna Goro, neka ti je srećna sloboda: Abazović čestitao građanima smenu vlasti, sledeći korak ekspertska vlada

Večernje novosti 31.08.2020
NOSILAC liste koalicije "Crno na bijelo" poručio je da su 30 godina čekali da se smeni vlast, te da iako mnogi nisu verovali, dočekali su pobedu na izborima. - Crna Goro, neka ti je srećna sloboda - kazao je Abazović. On je poručio da će formirati… »
Bečić pruža ruku manjiskim koalicijama: Srećna ti sloboda Crna Goro, moja domovino, moja otadžbino

Bečić pruža ruku manjiskim koalicijama: Srećna ti sloboda Crna Goro, moja domovino, moja otadžbino

Večernje novosti 31.08.2020
LIDER koalicije „Mir je naša nacija“ Aleksa Bečić poručio je da tri opozicione liste imaju većinu za formiranje nove demokratske vlade i naveo da ruku pružaju manjinskim strankama. Dritan Abazović, nosilac liste „Crno na bijelo“, rekao je… »

Vesti dana »