Povezane vesti

Pokupila glavne MTV nagrade, ali svi i dalje pričaju o njenoj maski zbog koje su je bespomično gledali dok je nastupala

Pokupila glavne MTV nagrade, ali svi i dalje pričaju o njenoj maski zbog koje su je bespomično gledali dok je nastupala

Blic 31.08.2020
Dodela MTV nagrada održana je sinoć, a Lejdi Gaga je uspela ne samo da nekoliko statua odnese kući, ali je privukla veliku pažnju kako nastupom, tako i maskom koju je nosila. Lejdi Gaga je, naime, osvojila nagrade za umetnika godine, pesmu godine… »
Dominacija Lejdi Gage na dodeli MTV nagrada

Dominacija Lejdi Gage na dodeli MTV nagrada

RTS 31.08.2020
Na dodeli nagrada MTV-ja (MTV Video Music Awards) dominirala je Lejdi Gaga. Osvojila je čak pet nagrada na događaju koji se održao uživo, uprkos pandemiji koronavirusa. Američka pop-zvezda imala je devet nominacija, a tokom večeri je na publiku… »
Postapokaliptična dodela MTV nagrada: Sve što ste propustili

Postapokaliptična dodela MTV nagrada: Sve što ste propustili

Nova 31.08.2020
Dodela MTV Video muzičkih nagrada održana je sinoć u Njujorku, na više lokacija širom grada, zbog pandemije koronavirusa. Iako se činilio da će bez publike manifestacija biti osuđena na propast, velika imena bila su tu da spase stvar. Lejdi Gaga… »
VIDEO: Lejdi Gaga dominirala na virtuelnim MTV muzičkim video nagradama

VIDEO: Lejdi Gaga dominirala na virtuelnim MTV muzičkim video nagradama

Radio 021 31.08.2020
Lejdi Gaga bila je zvezda ovogodišnje uglavnom virtuelne ceremonije dodele MTV muzičkih video priznanja sa osvojenih pet nagrada uključujući pesmu godine, umetnika godine i saradnju godine za numeru "Rain on me". Hit "Rain on me" napravljen zajedno sa… »
Lejdi Gaga zvezda ovogodišnje dodele MTV nagrada

Lejdi Gaga zvezda ovogodišnje dodele MTV nagrada

N1 Info 31.08.2020
Lejdi Gaga bila je zvezda ovogodišnje uglavnom virtuelne ceremonije dodele MTV muzičkih video priznanja sa osvojenih pet nagrada, uključujući pesmu godine, umetnika godine i saradnju godine za numeru "Rain on Me". Hit "Rain on Me" napravljen zajedno… »
Majli Sajrus ponovo uzjahala disko kuglu, ovog puta ne gola

Majli Sajrus ponovo uzjahala disko kuglu, ovog puta ne gola

Nova 31.08.2020
Sinoć je u Americi održana MTV VMA dodela nagrada - prva dodela nagrada tokom pandemije koronavirusa, kako je MTV ranije naveo, održala se online. Jedan od izvođača na dodeli nagrada bila je i pop zvezda Majli Sajrus, koja je nastupajući sa pesmom… »
Održana dodela MTV VMA nagrada: Ovo je lista dobitnika

Održana dodela MTV VMA nagrada: Ovo je lista dobitnika

Nova 31.08.2020
Sinoć je u Americi održana MTV VMA dodela nagrada - prva dodela nagrada tokom pandemije koronavirusa, kako je MTV ranije naveo, održala se online. Pop zvezda Lejdi Gaga bila je najnagrađivaniji umetnik večeri, te je sa sobom ponela pet nagrada… »
(VIDEO) Lejdi Gaga nagrađena kao “trostruki kontejner”

(VIDEO) Lejdi Gaga nagrađena kao “trostruki kontejner”

Nova 31.08.2020
Sinoć je u Americi održana MTV VMA dodela nagrada - prva dodela nagrada tokom pandemije koronavirusa, kako je MTV ranije naveo, održala se online. Pop zvezda Lejdi Gaga bila je najnagrađivaniji umetnik večeri, te je sa sobom ponela pet nagrada… »

Vesti dana »