Povezane vesti

Ne pristaje nam uloga gubitnika!

Ne pristaje nam uloga gubitnika!

Vesti online 31.08.2020
Varaju se svi koji misle da će po pitanju Kosova i Metohije moći da prave račun bez krčmara, poručio je Aleksandar Vučić sa Bledskog strateškog foruma. Predsednik Srbije uoči nastavka dijaloga sa Prištinom u Vašintonu 4. septembra i Briselu tri… »
Vučić: Bližih od Crnogoraca nemamo…

Vučić: Bližih od Crnogoraca nemamo…

Vesti online 31.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle Bledskog foruma u Sloveniji govorio je o nastavku dijaloga sa Prištinom u Beloj kući, ali i o rezultatima izbora u Crnoj Gori. On je rekao da „ne prihvatamo jezik ucena o Kosovu“ i da se „dijaloga nikad… »
Vučić: Odličan razgovor sa Merkel

Vučić: Odličan razgovor sa Merkel

Slobodna Evropa 31.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, a na svom Instagram nalogu Vučić je ocenio da je razgovor bio "odličan". "Zahvalan sam nemačkoj kancelarki na podršci ekonomskom i političkom… »
Vučić: Merkel me je ohrabrila pred put u Vašington i Brisel, prvi put sam čuo nove ideje za region

Vučić: Merkel me je ohrabrila pred put u Vašington i Brisel, prvi put sam čuo nove ideje za region

Telegraf 31.08.2020
Predsednik Srbije učestvuje na 15. Bledskom strateškom forumu, na kojem je jedan od glavnih govornika na liderskom panelu "Evropa posle Bregzita i Kovida-19" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, nakon učešća na 15. Bledskom… »
Vučić: Promenio se odnos Evrope prema Srbiji, pažljivo sam slušao i učio ali i ukazivao na licemerje i dvostruke aršine

Vučić: Promenio se odnos Evrope prema Srbiji, pažljivo sam slušao i učio ali i ukazivao na licemerje i dvostruke aršine

Mondo 31.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovao je na Bledskom strateškom forumu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, a glavna tema bio je KIM, odnosno predstojeći sastanci u… »
Vučić: Moguć dogovor o pitanjima od značaja i za Beograd i za Prištinu

Vučić: Moguć dogovor o pitanjima od značaja i za Beograd i za Prištinu

N1 Info 31.08.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, uoči poseta Vašingtonu i Briselu, da veruje da je moguće da se postigne dogovor o pitanjima značajnim i za Beograd i Prištinu. "Mi želimo da nastavimo dijalog pod okriljem Brisela, ali u Vašington idemo da… »
Joksimović: Važni razgovori i poruke u pravom trenutku

Joksimović: Važni razgovori i poruke u pravom trenutku

RTV 31.08.2020
BEOGRAD - Ministar za evropske integracije Jadranka Joksimović ocenila je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Bledskom strateškom forumu u pravom trenutku, pred put u Vašington i Brisel, obavio dobre razgovore i poslao važne poruke… »
Vučić: Odličan telefonski razgovor sa Angelom Merkel

Vučić: Odličan telefonski razgovor sa Angelom Merkel

N1 Info 31.08.2020
"Odličan telefonski razgovor sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel", napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na instagram profilu buducnostsrbijeav. "Zahvalan sam nemačkoj kancelarki na podršci ekonomskom i političkom razvoju Srbije i njenom… »
Vučić sa bleda: Angela Merkel me je ohrabrila pred put u Vašington i Brisel (video)

Vučić sa bleda: Angela Merkel me je ohrabrila pred put u Vašington i Brisel (video)

Večernje novosti 31.08.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je posle Samita na Bledu i razgovara sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel i specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom istakao da je bilo veoma važno i zanimljivo… »
"Očigledno je da se rađaju nova viđenja Evrope": Predsednik Vučić o nekim novim momentima u Briselu

"Očigledno je da se rađaju nova viđenja Evrope": Predsednik Vučić o nekim novim momentima u Briselu

Srbija danas 31.08.2020
On kaže da se na panelu mnogo toga moglo pročitati i između redova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, nakon učešća na 15. Bledskom stateškom forumu, da je očigledno da se rađaju nova, drugačija viđenja situacije u Evropi. -… »
Merkel razgovarala sa Vučićem uoči kosovskih pregovora

Merkel razgovarala sa Vučićem uoči kosovskih pregovora

Dojče vele 31.08.2020
Nemačka kancelarka i srpski predsednik razgovarali su uoči važnih sastanaka predstavnika Beograda i Prištine u Vašingtonu i Briselu. Vučić se zahvalio Berlinu na „podršci“, dok sa nemačke strane nije bilo saopštenja. „Odličan telefonski… »
Vučić razgovarao sa Merkel uoči sastanaka vođa Beograda i Prištine

Vučić razgovarao sa Merkel uoči sastanaka vođa Beograda i Prištine

Danas 31.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, označivši razgovor kao „odličan“, navodi se na Instagram nalogu „@budućnostsrbijeav“. „Odličan telefonski razgovor sa kancelarkom… »
15 dana važnih događaja za Srbiju: Od razgovora sa Merkelovom i sastanka u SAD o KiM, do nove Vlade

15 dana važnih događaja za Srbiju: Od razgovora sa Merkelovom i sastanka u SAD o KiM, do nove Vlade

Telegraf 31.08.2020
U fokusu svih sastanaka nalazi se kosovsko pitanje, a čak i ukoliko se ne dođe do konačnog rešenja, stručnjaci tvrde da bi svakako mogle biti poznate konkretnije stvari u vezi sa rešenjem. Da nas čeka teška jesen, kada su političke prilike u… »

Vesti dana »