Povezane vesti
Gusti dim nad gradom: Izbio požar na deponiji, vatrogasci u borbi sa vatrom (video)
Blic 31.08.2020
U poslepodnevnim časovima izbio je požar na deponiji kod Konjica. Vatrogasci se bore s ogromnim požarom koji je izbio na deponiji gde su bile uskladištene stare gume i plastika, potvrđeno je za Klix. Načelnik štaba Civilne zaštite u Konjicu Husein Hodžić… »
Smrdi do neba: Dramatično kod Konjica, veliki Požar na deponiji gde gore gume i plastika
Mondo 31.08.2020
Veliki požar izbio je na deponiji kod Konjica, u Federaciji BiH, gde su bile uskladištene stare automobilske gume i plastika. Veliki požar izbio je na deponiji kod Konjica, u Federaciji BiH, gde su bile uskladištene stare automobilske gume i plastika… »
Buknule gume i plastika, nesnosan smrad se širi kilometrima daleko!
Alo 31.08.2020
Hitne službe poslate na teren. Veliki požar izbio je na deponiji kod Konjica, u Federaciji BiH, gde su bile uskladištene stare gume i plastika. Vatrogasci su na licu mesta, a načelnik štaba Civilne zaštite u Konjicu Husein Hodžić je za sarajevski portal… »
Vesti dana »
Vučić: Bićemo jedna od vodećih zemalja u Evropi po privrednom rastu u narednih 5 godina
RTV pre 31 minutajoš 31 povezana
Cenovnici trgovinskih lanaca u Srbiji sedmično na Portalu otvorenih podataka - Od danas ovi podaci javno dostupni
Ekapija pre 1 satjoš 21 povezana
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 31 povezana
Međunarodna nevladina organizacija Srbiju svrstala u kategoriju „pod represijom“
Danas pre 26 minutajoš 16 povezanih




