Povezane vesti

Tumbaković otkrio veliki transfer srpskog kapitena?

Tumbaković otkrio veliki transfer srpskog kapitena?

Sportske.net 31.08.2020
Izjava koja otkriva sledeći klub Aleksandra Kolarova? Selektor reprezentacije Srbije danas na okupljanju našeg tima govorio je, između ostalog, i o Nemanji Matiću koji je završio reprezentativnu karijeru, ali i o činjenici da bi uskoro još igrača… »
“Ostavimo Kolarova, nemojmo da teramo momke u penziju”

“Ostavimo Kolarova, nemojmo da teramo momke u penziju”

Nova 31.08.2020
Ljubima Tumbaković, selektor reprezentacije Srbije, rekao je da je sve iznenadila odluka Nemanje Matića o povlačenju iz nacionalnog tima, a osvrnuo se i na situaciju sa kapitenom Aleksandrom Kolarovim. Selektor je upitan da li oseća opasnost da još… »
"Matić me je: Iznenadio!" Tumbaković za to da se izbegnu naprasni odlasci iz reprezentacije: Voleo bih da Kolarov što duže…

"Matić me je: Iznenadio!" Tumbaković za to da se izbegnu naprasni odlasci iz reprezentacije: Voleo bih da Kolarov što duže…

Sportal blic 31.08.2020
Na današnoj onlajn konferenciji za medije koja je upriličena u SC FSS u Staroj Pazovi javnosti se obratio selektor reprezentacija Ljubiša Tumbaković. Glavna tema bili su mečevi na startu Lige nacija sa Rusijom i Turskom, a pored selektora, . Pored… »
Tumbaković: Matić me iznenadio, Kolarov da ostane što duže, Milivojević nije otpisan

Tumbaković: Matić me iznenadio, Kolarov da ostane što duže, Milivojević nije otpisan

Mozzart sport 31.08.2020
"Nemojte da teramo u penziju igrače kada oni to ne zaslužuju", poručio selektor. Novi ciklus Lige nacija nije ni počeo, a u srpskom taboru se „prebrojava“ ko će ostati u selekciji do njegovog kraja ili nakon toga. Nemanja Matić je odlučio da… »
Tumbaković o Milivojeviću i povlačenju Matića: Žao mi je…

Tumbaković o Milivojeviću i povlačenju Matića: Žao mi je…

Nova 31.08.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor reprezentacije Srbije, prokomentarisao je povlačenje Nemanje Matića iz reprezentacije i nepozivanje Luke Milivojevića. Vezista Mančester junajteda odlučio je u 32. godini da više ne igra za nacionalni tim. “Nemanja… »
Tumbaković otvorio dušu: Matić me iznenadio, Kolarov da ostane što duže, Milivojević nije otpisan

Tumbaković otvorio dušu: Matić me iznenadio, Kolarov da ostane što duže, Milivojević nije otpisan

Večernje novosti 31.08.2020
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je danas da je sve iznenadila odluka Nemanje Matića o povlačenju iz nacionalnog tima. - Nemanja je iznenadio sve nas, naravno i mene. Imali smo super konekciju u ovih godinu dana od… »

Vesti dana »