Povezane vesti

Tadić: Nedostajaće nam Matić, ali moramo napred

Tadić: Nedostajaće nam Matić, ali moramo napred

Dnevnik 31.08.2020
BEOGRAD: Srpski fudbalski reprezentativac Dušan Tadić izjavio je da će ekipi nedostajati Nemanja Matić, ali da mora da se gleda samo napred. "Mi smo mala zemlja, uvek će da ti fali neki igrač, a Nemanja je veliki igrač. Odluka koju je doneo moramo… »
Tumbaković: Sve ćemo učiniti da odemo na EURO

Tumbaković: Sve ćemo učiniti da odemo na EURO

Vesti online 31.08.2020
„Ne plašim se duge pauze, ovo je sport, sve ćemo učiniti da se plasiramo na EURO i ovo je period kada treba da se pripremimo za duel protiv Norveške u Oslu“, kaže selektor Srbije Ljubiša Tumbaković. Srpski fudbaleri okupili su se danas u Staroj… »
Tumba zahteva profesionalizam i patriotizam

Tumba zahteva profesionalizam i patriotizam

Sportske.net 31.08.2020
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je danas da se ne plaši toga što ove godine do sada nije bilo okupljanja nacionalnog tima i ponovio da su dueli na početku Lige nacija priprema za baraž za Evropsko prvenstvo… »
Tumbaković se obratio na konferenciji: ‘ Ne plašim se naravno, ovi momci su najbolje što imamo’

Tumbaković se obratio na konferenciji: ‘ Ne plašim se naravno, ovi momci su najbolje što imamo’

Hot sport 31.08.2020
Selekciju Srbije 3. septembra očekuje prvi meč u Ligi nacija. Selektor reprezentacije Srbije istakao je da su utakmice u Ligi nacija važan deo priprema za utakmice baraža za odlazak na EP. – Jasni su ciljevi. Kroz septembarsko okupljanje spremamo… »
Tadić: Matić će faliti, ali imamo kvalitetne igrače

Tadić: Matić će faliti, ali imamo kvalitetne igrače

N1 Info 31.08.2020
Reprezentativac Srbije Dušan Tadić veruje da će se Orlovi prilagoditi celokupnoj situaciji i prikazati dobre utakmice protiv Rusije i Turske na startu Lige nacija. Orlovi u četvrtak gostuju Rusiji u prvoj rundi B3 grupe, a zatim u nedelju čekaju… »
"Rusi i Turci priprema za baraž; Matić me iznenadio"

"Rusi i Turci priprema za baraž; Matić me iznenadio"

N1 Info 31.08.2020
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je pred start novog ciklusa Lige nacija da je glavni cilj plasman na Evropsko prvenstvo. Orlovi u četvrtak (20:45h) gostuju Rusiji u prvoj rundi B3 grupe, zatim u nedelju čekaju Tursku… »

Vesti dana »