Povezane vesti

Milan Marić oduševio gestom: Sam šije maske koje će donirati đacima povodom početka školske godine

Milan Marić oduševio gestom: Sam šije maske koje će donirati đacima povodom početka školske godine

Telegraf 31.08.2020
Glumac je dobio brojne pohvale svojih kolega, ali i javnosti. Kao što je poznato, sutra, 1. septembra, počinje nova školska godina, a zbog pandemije korona virusa đaci će biti u obavezi da nose zaštitne maske i da se pridržavaju još nekih pravila… »
Maske za đake prvake! Glumac seo za mašinu i sašio 2.000 zaštitnih maski! (foto)

Maske za đake prvake! Glumac seo za mašinu i sašio 2.000 zaštitnih maski! (foto)

Mondo 31.08.2020
Glumac je rešio da donira po hiljadu maski u dve osnovne škole za početak nove školske godine! Glumac je rešio da donira po hiljadu maski u dve osnovne škole za početak nove školske godine! Glumac koji trenutno snima film o velikanu narodne muzike… »
Naš glumac seo za mašinu i napravio 2.000 maski, a zbog onoga što će uraditi sa njima mu svi aplaudiraju

Naš glumac seo za mašinu i napravio 2.000 maski, a zbog onoga što će uraditi sa njima mu svi aplaudiraju

Blic 31.08.2020
Milan Marić oduševio je svoje pratioce na Instagramu otkrivši da je odlučio da donira po 1.000 maski mališanima u dve osnovne škole za početak školske godine. On je podelio snimak na kome sam šije maske i poručio da će sutra lično uručiti… »

Vesti dana »