Povezane vesti

Kako je bogdanović "doveo" Partizanu pojačanje: Pitao me je pre kluba

Kako je bogdanović "doveo" Partizanu pojačanje: Pitao me je pre kluba

Mondo 31.08.2020
I bivši as Partizana se potrudio da Amerikanac dođe u Humsku. I bivši as Partizana se potrudio da Amerikanac dođe u Humsku. Novi Partizanov centar Erik Mika stigao je prošle nedelje među crno-bele i to na preporuku Bogdana Bogdanovića, nekadašnje… »
Mika o Partizanu, Bogdanoviću, Divcu…

Mika o Partizanu, Bogdanoviću, Divcu…

Mozzart sport 31.08.2020
"Od Bogdana sam prvobitno čuo da je klub pokazao želju da me dovede, pre oko mesec i po dana. Pitao me je u poruci da li sam možda zainteresovan”. Poslednje pojačanje Partizana ovog leta je Erik Mika, momak koji nastupa na poziciji centra i krilnog… »
Mika: Došao sam da Partizan bude prvi u svim takmičenjima

Mika: Došao sam da Partizan bude prvi u svim takmičenjima

N1 Info 31.08.2020
Erik Mika, poslednje pojačanje Partizana u letnjoj pauzi, odradio je prvi trening sa novim saigračima. Dvadesetpetogodišnji Amerikanac, koji je jedan deo karijere proveo i u Sakramengo Kingsima sa Bogdanom Bogdanovićem i Nemanjom Bjelicom… »
Bogdanović je prvi pitao da li želim u Partizan: Amerikanac odradio prvi trening sa crno-belima

Bogdanović je prvi pitao da li želim u Partizan: Amerikanac odradio prvi trening sa crno-belima

Telegraf 31.08.2020
Mika pričao i od Divcu, kao i razemni poruka sa Bogdanom Bogdanovićem. Američki košarkaš Erik Mika, poslednje pojačanje Partizana, odradio je u ponedeljak popodne prvi trening sa novim saigračima! Mika je nedavno stigao među crno-bele iz Stokton… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 1 satjoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Telegraf pre 51 minutajoš 2 povezane
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 1 satjoš 1 povezana