Povezane vesti
Dečak sa Palilule koji je sinoć pao sa zgrade u teškom stanju na intenzivnoj nezi
Blic 01.09.2020
Dečak T. J. (12) koji juče pao sa petog sprata zgrade u Ulici Braće Grim na Paliluli zbrinut je u bolnici i nalazi se u teškom stanju. - On se nalazi u teškom stanju i smešten je na jedinici intenzivne nege - rekli su iz Urgentnog centra za "Blic". Kako… »
"On je dete za poželeti": Komšije dečaka (12) koji je pao s terase u šoku, dete u kritičnom stanju
Blic 31.08.2020
Dvanaestogodičnji dečak T. J. zadobio je teške telesne povrede nakon pada sa petog sprata zgrade u Ulici Braće Grim 18 na Paliluli. Nije bilo očevidaca nesreće, a stanari ove zgrade tvrde da su samo čuli tup udarac kada je dečak pao neposredno pored uaza… »
Novosti saznaju: Poznato stanje dečaka koji je pao sa petog sprata zgrade na Paliluli
Večernje novosti 31.08.2020
KAKO saznaju "Novosti" dvanaestogodišnji dečak koji je pao sa petog sprata zgrade u ulici Braća Grim na Paliluli prebačen je sa reanimacije na odeljenje šoka Intenzivne nege. Kako smo već pisali, povređeni dečak je pre izvesnog vremena imao saobraćajnu… »
Vesti dana »
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 1 satjoš 1 povezana



