Povezane vesti

Patrijarh Irinej prvi put o izborima: I te kako me raduju rezultati

Patrijarh Irinej prvi put o izborima: I te kako me raduju rezultati

Sputnik 01.09.2020
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je danas da ga "raduju" promene u Crnoj Gori, te da se nada da će se ta država "vratiti na pravi put". "I te kako me raduju rezultati izbora i promene u Crnoj Gori. Posebno se radujem što ljudi koji… »
Apel episkopskog saveta SPC u Crnoj Gori : Brat je mio, ma koje vjere bio! Ne okupljajte se!

Apel episkopskog saveta SPC u Crnoj Gori : Brat je mio, ma koje vjere bio! Ne okupljajte se!

Mondo 01.09.2020
Budući da su se u Crnoj Gori nakon izbornog dana i sinoć mnogi građani okupljali pred hramovima, Episkopski savet SPC u CG podsetio je javnost da "Crkva ne organizuje i ne poziva na ova okupljanja, niti na litije" . Budući da su se u Crnoj Gori nakon… »
Episkopski savet: Crkva ne organizuje okupljanja u CG

Episkopski savet: Crkva ne organizuje okupljanja u CG

Nova 01.09.2020
Promena koja se u Crnoj Gori dogodila ne sme da bude povod za širenje bilo kakve netrpeljivosti, saopšteno je iz Episkopskog saveta Srpske pravlosavne crkve u Crnoj Gori. Mir i narodna sloga su najvažniji da sada dođe do mirnog formiranja istinski… »
Patrijarh Irinej: Raduju me promene u Crnoj Gori

Patrijarh Irinej: Raduju me promene u Crnoj Gori

N1 Info 01.09.2020
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je za portal Nova.rs da ga raduju promene u Crnoj Gori, te da se nada da će se ta država "vratiti na prvi put". "Itekako me raduju rezultati izbora i promene u Crnoj Gori. Posebno se radujem što ljudi… »
Patrijarh Irinej: Raduju me promene u Crnoj Gori

Patrijarh Irinej: Raduju me promene u Crnoj Gori

Danas 01.09.2020
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je danas da ga „raduju“ promene u Crnoj Gori, te da se nada da će se ta država „vratiti na prvi put“. „Itekako me raduju rezultati izbora i promene u Crnoj Gori. Posebno se radujem što ljudi… »
Patrijarh Irinej za Nova.rs: Raduju me promene u Crnoj Gori

Patrijarh Irinej za Nova.rs: Raduju me promene u Crnoj Gori

Nova 01.09.2020
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je za portal Nova.rs da ga raduju promene u Crnoj Gori, te da se nada da će se ta država "vratiti na prvi put". “Itekako me raduju rezultati izbora i promene u Crnoj Gori. Posebno se radujem što ljudi… »
Episkopski savjet SPC: Crkva ne organizuje i ne poziva na okupljanja, niti na litije

Episkopski savjet SPC: Crkva ne organizuje i ne poziva na okupljanja, niti na litije

Danas 01.09.2020
„Budući da su se nakon izbornog dana i sinoć mnogi građani okupljali pred hramovima, obaveza nam je da još jednom podsjetimo cjelokupnu crnogorsku javnost da Crkva ne organizuje i ne poziva na ova okupljanja niti na litije“ – saopštio je danas… »
Vladika Grigorije: Sa Lovćena nam stiže dah slobode

Vladika Grigorije: Sa Lovćena nam stiže dah slobode

Danas 31.08.2020
Vladika Grigorije izjavio je za portal Nova.rs da oseća veliko zadovoljstvo povodom rezultata izbora u Crnoj Gori i da ga posebno raduje što se pokazalo da nisu bitne ni nacionalnost, niti religijska pripadnost. Raduje me i da ostale liste za koje se… »

Vesti dana »