Povezane vesti

Partizan i kapiten - neraskidiva veza: Ostaje i u 2020/21!

Partizan i kapiten - neraskidiva veza: Ostaje i u 2020/21!

Mondo 01.09.2020
Novica Veličković potvrdio da je potpisao novi ugovor. Novica Veličković potvrdio da je potpisao novi ugovor. Kao što je i bilo najavljeno kada je došao na početak priprema i zadužio svoj broj "12", Novica Veličković (34) predvodiće crno-bele… »
Partizan dao novi ugovor kapitenu!

Partizan dao novi ugovor kapitenu!

Vesti online 01.09.2020
Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković potpisao je novi ugovor sa klubom i na taj način i formalno potvrdio svoj ostanak u crno-belom dresu. Rekorder po broju nastupa u dresu Partizana predvodiće crno-bele i u sezoni 2020/21. Veličković je… »
Veličković još sezonu u Partizanu: Godine me ne menjaju

Veličković još sezonu u Partizanu: Godine me ne menjaju

N1 Info 01.09.2020
Iskusni krilni košarkaš Novica Veličković produžio je ugovor sa Partizanom do kraja sezone 2020/21, potvrđeno je u utorak. Kapiten crno-belih je sa ekipom odradio uvodni deo priprema, a po povratku iz Vrnjačke Banje stavio je paraf na novi ugovor… »
Veliko pojačanje za Partizan: Ugovor potpisan na još godinu dana

Veliko pojačanje za Partizan: Ugovor potpisan na još godinu dana

Hot sport 01.09.2020
KK Partizan produžio je ugovor sa kapitenom na još godinu dana! Novica Veličković nastavlja svoju priču u crno-belom dresu. On je rekorder po broju odigranih utakmica za Partizan, a kao kapiten predvodiće ekipu i u narednoj sezoni. –Već je mnogo… »
Sada i zvanično: Novica još godinu dana u Partizanu

Sada i zvanično: Novica još godinu dana u Partizanu

Mozzart sport 01.09.2020
Nije se to suštinski ni dovodilo u pitanje. Jasno je da će Novica Veličković igrati i sledeće sezone u Partizanu, on je uveliko na pripremama sa ekipom, a sada je došlo i vreme da se to sve ozvaniči. Partizan je na zvaničnom sajtu objavio da je… »
Veličković ostaje: Ispričana priča o Partizanu i meni

Veličković ostaje: Ispričana priča o Partizanu i meni

Nova 01.09.2020
Novica Veličković, kapiten i rekorder po broju nastupa u dresu Partizana, predvodiće Partizan i u sezoni 2020/21. Iskusni krilni centar nastavlja saradnju s voljenim klubom. Ovog popodneva, Veličković je potpisao novi ugovor sa Partizanom i na taj… »
Partizan dao novi ugovor kapitenu!

Partizan dao novi ugovor kapitenu!

Telegraf 01.09.2020
Veličković i zvanično ostaje u crno-belom jatu. Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković potpisao je novi ugovor sa klubom i na taj način i formalno potvrdio svoj ostanak u crno-belom dresu. Rekorder po broju nastupa u dresu Partizana… »

Vesti dana »