Povezane vesti
Zahvaljujući Henkelovom projektu „Volim reku, a ti?“ očišćena i Ada Ciganlija
Blic 01.09.2020
Proteklog vikenda u okviru Henkelovog projekta „Volim reku, a ti?“ očišćena je Ada Ciganlija - najveće i najlepše kupalište, izletište i odmarilište našeg glavnog grada. Pomenuti projekat kompanija Henkel je pokrenula pod okriljem svoje ProNature linije… »
Zahvaljujući Henkelovom projektu "Volim reku, a ti?" očišćena i Ada Ciganlija
N1 Info 01.09.2020
Proteklog vikenda u okviru Henkelovog projekta "Volim reku, a ti?" očišćena je Ada Ciganlija - najveće i najlepše kupalište, izletište i odmarilište našeg glavnog grada. Pomenuti projekat kompanija Henkel je pokrenula pod okriljem svoje ProNature linije… »
Vesti dana »
Danas promenljivo i oblačno, ponegde sa kišom: Najviša dnevna do 33 °C
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih
Počeo štrajk radnika na granicama, očekuje se pakao Blokirani prelazi, evo koliko će trajati i kako da izbegnete gužvu na putu do mora
Blic pre 47 minutajoš 3 povezane
Rusija dobija prvu podmornicu sa hipersoničnim sistemom "cirkon"; Zelenski otkrio domet ukrajinskih dronova
RTS pre 22 minutajoš 1 povezana




