Povezane vesti
Karla Suarez Navaro objavila da boluje od raka (video)
Sportski žurnal 01.09.2020
Karla, ti si veliki borac, ne sumnjam da ćeš ovo prebroditi. Ostani pozitivna i vrati se brzo - naveo je Novak Đoković. Španska teniserka Karla Suares Navaro objavila je danas da joj je dijagnostikovan Hočkinov limfom i da je očekuje šest meseci… »
Suarez Navaro teško bolesna
Mozzart sport 01.09.2020
Špansku teniserku očekuje šest meseci hemoterapija zbog Hočkinovog limfoma. Velika borba očekuje Karlu Sarez Navaro, ali ovoga puta ne u teniskoj areni. Svojeveremno šesta teniserka sveta saznala je da boluje od Hočkinovog limfoma, ili preciznije… »
Čuvena teniserka objavila borbu opakoj bolesti: Kada je to čuo - Novak Đoković je uradio ovo! /video/
Sportal blic 01.09.2020
Najbolji na svetu treba da predstavlja i primer ponašanja u tenisu, a bolji primer od Srbinovog je teško naći. je javno pružio podršku Karli Suarez Navaro u borbi sa limfomom. - Karla, ti si veliki borac i nemam nikakvu dilemu da ćeš se izboriti sa ovim… »
Vesti dana »

Pritvor za 13 osumnjičenih u slučaju korupcije na rekonstrukciji pruge Novi Sad-Subotica
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 59 povezanih

Potresna sećanja Srba prognanih u Oluji: "Idemo, a ne znamo šta nas čeka" Rade je sa porodicom 13 dana putovao
Telegraf pre 29 minutajoš 32 povezane

Promena vremena u Srbiji: Sunčano na istoku i jugu, nepogode u ostalim krajevima uz uticaj ciklona sa Jadrana
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 40 povezanih

Međunarodna akcija pojačane kontrole brzine u Srbiji i Evropi od 4. do 10. avgusta 2025.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 24 povezane