Povezane vesti
Crnogorski 5. oktobar
Danas 02.09.2020
Čudo se desilo. DPS Mila Đukanovića poražen na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori 30. avgusta, a tri opozicione liste najavljuju formiranje nove, ekspertske vlade. Slavi Crna Gora danima, nažalost, u Pljevljima uz napade na Bošnjake i pretnje… »
Voštinić: "Crnogorski scenario" moguć i u Srbiji, odugovlačenje s vladom - gluma
N1 Info 02.09.2020
Opozicione partije u Crnoj Gori uspele su da preokrenu političku situaciju povećanom izlaznošću građana, poštovale su dogovor o nenapadanju i veoma brzo postigle dogovor oko ekspertske vlade, a takva situacija teško da može da se desi u Srbiji u dogledno… »
Zakon o slobodi nije greška, manipulacija Beograda ključna!
Alo 02.09.2020
Predsednik Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović, izjavio je u utorak uveče da su ostvareni izborni rezultat njegova stranka i on shvatili kao opomenu. Teško je, kaže, dati egzaktan odgovor posebno zbog toga jer je… »
Milo Đukanović poručio: Izborni rezultat smo shvatili kao opomenu, Zakon o slobodi veroispovesti nije bio greška
Kurir 02.09.2020
Predsednik Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović, izjavio je u utorak uveče da su ostvareni izborni rezultat njegova stranka i on shvatili kao opomenu. Teško je, kaže, dati egzaktan odgovor posebno zbog toga jer je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 5 satijoš 30 povezanih
'Valjevo ne zaboravlja': Obeležena mesta nasilja policije 2025, i dalje bez optužnica
BBC News pre 45 minutajoš 46 povezanih
MUP saopštio koliko ljudi je bilo na studentskom protestu u Valjevu: Privedeno 11 lica, pronađeni noževi i palice
Mondo pre 25 minutajoš 18 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 1 satjoš 154 povezane
Subotnje popodne uz Đokovića - objavljen termin Novakovog meča u Sinsinatiju
RTS pre 50 minutajoš 28 povezanih




