Povezane vesti

Postizborni incidenti i strah u Pljevljima

Postizborni incidenti i strah u Pljevljima

Slobodna Evropa 02.09.2020
Nepoznate osobe kamenovale su u noći između 1. i 2. septembra prostorije Islamske zajednice (IZ) u Pljevljima, a kroz polomljeno staklo ubačena je i poruka na kojoj je ispisano „Polećela crna ptica Pljevlja biće Srebrenica“. Pljevaljski imam… »
Kamenovane prostorije Islamske zajednice u Pljevljima

Kamenovane prostorije Islamske zajednice u Pljevljima

N1 Info 02.09.2020
Nepoznati počinioci tokom noći kamenovali su prostorije Islamske zajednice u Pljevljima, javlja TVCG. Izvor: N1 Polomljena su stakla na ulaznim vratima objekta. U objekat je ubačena poruka "Polećela crna ptica, Pljevlja biće Srebrenica", objavio je… »
Amfilohije: Napad na pljevaljske muslimane osmišljen plan podizanja tenzija zbog ishoda izbora

Amfilohije: Napad na pljevaljske muslimane osmišljen plan podizanja tenzija zbog ishoda izbora

Sputnik 02.09.2020
Prostorije Islamske zajednice u Pljevljima jutros su osvanule sa polomljenim staklima na ulaznim vratima. Pljevaljski imam Samir Kadribašić na svom fejsbuk profili objavio je da je kroz polomljeno staklo ubačena i poruka na kojoj je ispisano… »
Napad na prostorije Islamske zajednice u Pljevljima; Amfilohije: To je ljudska sramota

Napad na prostorije Islamske zajednice u Pljevljima; Amfilohije: To je ljudska sramota

RTS 02.09.2020
Polomljena su stakla na vratima prostorija Islamske zajednice u Pljevljima. Pljevaljski imam poručuje da se "ludilu mora stati na kraj". Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije osudio napad. Prostorije Islamske zajednice u Pljevljima jutros su… »
Pljevaljski imam nakon napada na IZ: Ovo više nije euforija, ovo je fašizam

Pljevaljski imam nakon napada na IZ: Ovo više nije euforija, ovo je fašizam

Al Jazeera 02.09.2020
Pitao sam Dritana Abazovića misli li da ovako živimo, a odgovorio mi je samo – strašno, kaže Samir Kadribašić. Ataci na Bošnjake u Pljevljima ne jenjavaju, a sinoć su meta bile prostorije Islamske zajednice u ovom crnogorskom gradu, na kojima su… »
Napad na prostorije Islamske zajednice u Pljevljima

Napad na prostorije Islamske zajednice u Pljevljima

Politika 02.09.2020
PODGORICA – Prostorije Islamske zajednice u Pljevljima napadnute su tokom noći, a u objekat je ubačena poruka „Polećela crna ptica, Pljevlja biće Srebrenica”, objavio je na svom Fejsbuk profilu glavni imam Islamske zajednice u Pljevljima Samir… »
Užasavajuća poruka u Pljevljima: "Polećela crna ptica, Pljevlja biće Srebrenica"!

Užasavajuća poruka u Pljevljima: "Polećela crna ptica, Pljevlja biće Srebrenica"!

Mondo 02.09.2020
Nepoznata osoba ili više njih kamenovali su jutros prostorije Islamske zajednice u Pljevljima. Nepoznata osoba ili više njih kamenovali su jutros prostorije Islamske zajednice u Pljevljima. Glavni imam Pljevlja u Islamskoj zajednici u Crnoj Gori Samir… »

Vesti dana »