Povezane vesti

Paskaljeviću Žika Pavlović: Velika mi je čast, učio sam iz njegovih dela

Paskaljeviću Žika Pavlović: Velika mi je čast, učio sam iz njegovih dela

Večernje novosti 02.09.2020
PRESTIŽNU nagradu, Gran pri „Živojin Žika Pavlović“ dobiće ove godine naš slavni reditelj Goran Paskaljević, jedan od najcenjenijih evropskih autora nezavisnog filma, koji je tokom bogate karijere osvajao visoka priznanja na najvećim svetskim… »
Goran Paskaljević, dobitnik nagrade "Živojin Žika Pavlović": Učio sam iz njegovih filmova

Goran Paskaljević, dobitnik nagrade "Živojin Žika Pavlović": Učio sam iz njegovih filmova

Blic 02.09.2020
Trinaesto izdanje Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije LIFFE ove godine će biti održano u Leskovcu od 25. do 29. septembra. Festival će biti održan u skladu sa merama Vlade Republike Srbije i Kriznog štaba za suzbijanje zarazne… »
Paskaljeviću nagrada “Žika Pavlović”. Bio je moj učitelj

Paskaljeviću nagrada “Žika Pavlović”. Bio je moj učitelj

Nova 02.09.2020
Reditelj Goran Paskaljević dobitnik je nagrade "Živojin Žika Pavlović" Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije (LIFFE) za afirmaciju regionalne filmske umetnosti u svetu, a priznanje će mu biti uručeno na svečanom otvaranju… »
Goranu Paskaljeviću nagrada "Živojin Žika Pavlović" na festivalu LIFFE

Goranu Paskaljeviću nagrada "Živojin Žika Pavlović" na festivalu LIFFE

N1 Info 02.09.2020
Nagrada "Živojin Žika Pavlović", leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije LIFFE, koji se ove godine održava od 25. do 29. septembra, biće uručena reditelju Goranu Paskaljeviću za afirmaciju regionalne filmske umetnosti u svetu… »

Vesti dana »