Povezane vesti
Banjac: Podrška Dodikovim stavovima
Večernje novosti 02.09.2020
Šef Kluba poslanika DNS u Narodnoj skupštini Republike Srpske Darko Banjac izjavio je da je bilo kakva vrsta preglasavanja na nivou BiH neprihvatljiva za Srpsku i da DNS zato podržava potez srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika u pokretanju… »
Kontrolori izbora i srpski 'vitalni interes' po Dodiku
Slobodna Evropa 02.09.2020
Skupština bosanskohercegovačkog (bh) entiteta Republika Srpska (RS) raspravaljaće o pitanju kontrole izbornog procesa u Bosni i Hercegovini, i to dva mjeseca pred održavanje lokalnih izbora, zakazanih za 15. novembar u toj državi. To je rezultat… »
Podržavaju dodikov potez: Banjac: Neprihvatljivo preglasavanje na nivou BiH
Blic 02.09.2020
Šef Kluba poslanika DNS u Narodnoj skupštini Republike Srpske Darko Banjac izjavio je da je bilo kakva vrsta preglasavanja na nivou BiH neprihvatljiva za Srpsku. Banjac je rekao da zbog toga DNS podržava potez srpskog člana Predsedništva BiH Milorada… »
Vesti dana »

CNN: Trampova administracija spremna da prizna rusku kontrolu nad Krimom u cilju okončanja rata
Beta pre 2 satajoš 14 povezanih

Đurić: Umesto formiranja ZSO Priština sprovodi etničko čišćenje Srba pred očima Evrope
Danas pre 1 satjoš 9 povezanih

Prvo oglašavanje Marije Mikić nakon operacije: „Godinu dana sam tražila rešenje, a stanje se samo pogoršavalo“
Nova pre 1 satjoš 10 povezanih