Povezane vesti
Sukob u vrhu BiH zbog Mila: Džaferović zvao Đukanovića, reagovao Dodik
Sputnik 02.09.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik reagovao je na stavove koje je Šefik Džaferović izneo u telefonskom razgovoru sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem, navodeći da to nisu stavovi Predsedništva BiH, niti da je Džaferović „u kapacitetu… »
Dodik: Džaferovićevi stavovi nisu stavovi Predsedništva BiH
Politika 02.09.2020
BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da stavove koje je Šefik Džaferović izneo u razgovoru sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem nisu stavovi Predsedništva BiH, niti je Džaferović u kapacitetu predsedavajućeg… »
Dodik: Džaferovićevi stavovi koje je izneo Đukanoviću nisu stavovi Predsedništva
Večernje novosti 02.09.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da stavove koje je Šefik Džaferović izneo u razgovoru sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem nisu stavovi Predsedništva BiH, niti je Džaferović u kapacitetu predsjedavajućeg mogao da ih zastupa… »
Građani će odlučiti kojim će putem crna gora krenuti! Dodik: Samo mir nema alternativu!
Srbija danas 02.09.2020
Dodik je podsetio da je Džaferović samo bošnjački član Predsedništva BiH. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da stavove koje je Šefik Džaferović izneo u razgovoru sa predsednikom Crne Gore Milom Ðukanovićem nisu stavovi… »
Vesti dana »

Inicijative mladih Srbije i Hrvatske kritikovale način obeležavanje Oluje u obe zemlje
N1 Info pre 19 minutajoš 1 povezana

Vraća se leto u naše krajeve Temperatura ide preko 30, evo šta nas očekuje u narednih sedam dana
Dnevnik pre 1 satjoš 9 povezanih