Povezane vesti

Najpoznatija srpska striptizeta šipku zamenila motikom! Sad čuvam stoku i gajim piliće

Najpoznatija srpska striptizeta šipku zamenila motikom! Sad čuvam stoku i gajim piliće

Mondo 03.09.2020
Stavila katanac na radnju! Stavila katanac na radnju! Najpoznatija striptizeta u našoj zemlji, Branka Milijančević ili Branka Blek Rouz zatvorila je svoj striptiz klub u martu, jer je zbok korone bila onemogućena da se bavi ovim poslom. Ona je… »
Šipku u striptiz klubu zamenila motikom: - Sad mora da čuva stoku: "Moji sinovi imaju fakultete, ostali su bez posla"

Šipku u striptiz klubu zamenila motikom: - Sad mora da čuva stoku: "Moji sinovi imaju fakultete, ostali su bez posla"

Blic 03.09.2020
Najpoznatija striptizeta u našoj zemlji, Branka Blek Rouz, šipku u svom striptiz klubu zamenila je motikom. - Dvadeset godina sam pričala da ću se vratiti na selo, da je parče zemlje nešto što će uvek da prehrani čoveka. Pre pet godina sam kupila… »
Danilo Ikodinović isprozivao Branku Blek Rouz, ona mu uzvratila: "Šipka je prošlost, motika me prehranjuje!"

Danilo Ikodinović isprozivao Branku Blek Rouz, ona mu uzvratila: "Šipka je prošlost, motika me prehranjuje!"

Alo 03.09.2020
Nije se nadala uvredi, ali se snašla! Branka Blek Rouz, najpoznatija striptizeta u našoj zemlji, šipku u svom striptiz klubu zamenila je motikom. Informacija da je na klub stavljen katanac, a da se ona bacila na poljoprivredu, izazvala je veliku buru u… »

Vesti dana »